Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Recommended Posts

MetaKirka

Здравейте, приятно ми е да се запознаем. Аз съм МетаКирка. Обичам анонимността в интернет, надявам се да не нарушавам правилата на форума с този си избор. В бягството си от Ковид 19 се оказах на село. Хареса ми. Птички, пчелички, тишина, спокойствие и природа. Страшен кеф. 

Та покрай това бягство, леко осъзнах, кво съм тъпо парче и как съм се прецакал да живея в града. Гонене на паричката, блъскане от сутрин до вечер, бутане на социални валидации в неадекватни форми, въобще резил та дрънка. 

Градина си нямам, но работя по въпроса. Тука съм за да се уча, кое какво и как в органична насока. Надявам се да е възможно. 

Благодаря.  

  • Харесвам 7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
РозмариН

Добре дошъл!:smile:

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
MetaKirka

Благодаря:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Любо Д

Честито и добре дошъл!

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Котарак без чизми

Здравей, Метакирка!
Дано да си намериш градина и да я посещаваш винаги когато ти душа иска!
Може би ще ти бъде полезна една статия от блога на Боби Димитров.

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела

Здравей, метаКиро.. ако не държиш да си е лично твоя градинката и селото ти е близо до Пловдив, Перущица или Лясково, над Асеновград, всъщност си имаш градина ама още не си разбрал.. 

Сериозно.. мога да ти отпусна 100-200 квадрата на всяка една от локациите, но анонимността ти ще бъде компрометирана.. не в интернет разбира се.. B)

Добре дошъл.. :)

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Айде дубрядо публично и от мен - човек и добре да живее, все ще се натъкне на някой бележит FlashBG кадър в градинарския форум :D 

Насърчавам те да се замислиш за офертата на Варела, даже ако искаш може и на живо да я обсъдите идния месец ;)

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
MetaKirka

@Варела Горещи благодарности за офертата. Метнал съм се на много километри от зададените плодотворни дестинации, за мое видимо съжаление.

@Боби Димитров Добре заварил. Човек и "добре" да живее, стига до кирката, лопата и земните усещания, а то тва с градинския форум кво по различно от FlashBG - готини хора разменят знания и си глеат кефа. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване