Jump to content

Преди да се регистирате и включите активно в нашите форуми, молим ви да се запознаете с темата "Какво е Без Мотика?".

Дива Теменуга

Завръщане в България

Recommended Posts

Дива Теменуга

Благодаря на всички отзовали се и за съветите. Направила съм план за действие:

-разделила съм районите, които ни харсват на 3 части и съм отбелязала с пинове селата, които са ме впечатлили с нещо.

-ще отделим поне 1 ден на всяка час (ако не ни стигне, имаме възможност да отделим и малко повече)

-запаметила съм по няколко оферти от нета и ще се свържем с агенциите, но ще си направим и лична обиколка (с разпит на местните)

Едно село много ми хареса от виртуалната ми разходка - Кубадин. Та така, живот и здраве, ще ъпдейтвам след като се върнем от "Мисия Селска Къща" (звучи ми като начало на нова тема :))

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Антоанета
На 4.06.2022 г. at 22:38, Кукумир написа:

Нашето село е в Натура 2000. Има обработваеми земи наоколо, но не мога да съм сигурен как се обработват. Единственият по-голям зеленчукопроизводител(10-тина декара) е част от фермерските пазари и знам, че гледа чиста храна. Така че и в тази област се намират чисти села :) Иначе в селото има не малко пчелари.

Много хубаво!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Антоанета
преди 12 часа, Дива Теменуга написа:

-разделила съм районите, които ни харсват на 3 части и съм отбелязала с пинове селата, които са ме впечатлили с нещо.

-ще отделим поне 1 ден на всяка час (ако не ни стигне, имаме възможност да отделим и малко повече)

-запаметила съм по няколко оферти от нета и ще се свържем с агенциите, но ще си направим и лична обиколка (с разпит на местните)

Едно село много ми хареса от виртуалната ми разходка - Кубадин. Та така, живот и здраве, ще ъпдейтвам след като се върнем от "Мисия Селска Къща" (звучи ми като начало на нова тема :))

Може да е добре да “хвърлите едно око” на Пъстрово (Старозагорско) има едно прекрасно семейство - сигурно и повече. Много вдъхновяващи писанки, реколта и чистота във всеки смисъл. Впечатлена съм. 
https://www.facebook.com/mariana.doncheva.12

• Мерси 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
kokorko
преди 13 часа, Дива Теменуга написа:

Гледам от с.Кубадин до Нефтохим Бургас ви делят около 40км по права линия, ако отидете там дано не помирисва от Нефтохим-а

image.thumb.png.c67ff18f3b57df8ac93cce84a9341224.png

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Емисиите отиват в другата посока и обикновено изпусканията са когато вятърът е към морето (казвам от позицията на живял 20 години в Изгрев, Бургас ;) )

Прочее, с риск да ме превземат спецчастите, единият ми дядо беше шеф на ГО преди десети, та съм виждал (за което ядох върло бой дето се ровя из нещата му) карти с планове при авария или саботаж в Нафтата какво накъде ще иде и като цяло западно нещата са ок, особено югозападно...

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Дива Теменуга

Малък ъпдейт от моя страна. Ройоните са избрани. 3 района и 4 дена, като съм си набелязала няколко села. Надявам се, ще си намеря "моето място". Пожелайте ми успех :sweat_smile:

regions.png

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

4 дни само за полвината бургаски окръг... дано сколасаш, за мен поне няколко дни на всяко кръгче, то за 1 ден повече от 1 село мож ли видя, докато стигнеш, докато си поговориш с няколко бабички, малко пикник, 20-тина къщи и то отече. Успех желая от сърце :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

В момента само ти разглеждаш тази страница.

• Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване