Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Дива Теменуга

Завръщане в България

Recommended Posts

Котарак без чизми

Извинявам се че пускам линковете един по един, но ми хвана погледа:
https://www.facebook.com/marketplace/item/7086122938125433/
В описанието пише че я продават за 31300 евро

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Поради една или друга причина и аз съм на подобна вълна с търсене на опция за установяване някъде, където мога да градинарствам и да се чувстваме добре с ММ след някоя година. България ми е изпила силиците и с 200 ще излетя от тук. Просто сега не мога, имам няколко спирачки непреодолими.

След безкрайно много часове търсене, проучване, отсяване и премисляне две държави останаха в списъка- Гърция и Португалия. Не мога да търся в момента конкретен имот, тъй като и да купим ще седи няколко години без никаква работа по него, а подобно нещо не си заслужава. 

Успех в търсенето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
алина

Преди доста търсихме място до  Варна..и все едно улучихме не до там, което АЗ търсих. Търсете там, където има и автобуси, защото ако се счупи колата и изисква ремонт да има с какво да се предвижвате до селото. СОТ е лесна работа, само да има пари..Нашият съсед ирландеца гледа къщата си през интернет..)) Повече отсътства,но СОТ има, освен интернет.- наглеждане. Аз харесвах по едно време Дъбравино, река близо и морето . Близо е до резервата , значи е чисто за пчелите.

  За пчелите е лошо там, където развито земледелието.Редовно пръскат с нещо, с какво не казват и не предупреждават пчеларите. Бих поканила вас в нашето село, но нямаме автобусите до нас. Има за продан бившето селско училище с огромен парцел, но искат скъпо, купиха за 2000 лв от държавата, а сега искат почти 70 000 евро..Смятам, че свалят цената до 45000.  Гледката на Варненското езеро и хълмовете..Но изисква ремонт, ..В селото ни няма цигане, но пък има овчарника и птичник, където те работят,по наем две семейства. Хората от село с тях  и те с нас не общуваме, но собственик ги предупреди, че едно оплакване от селските и КЪШ от работа.. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Миленка®
преди 2 часа, Venetka написа:

България ми е изпила силиците и с 200 ще излетя от тук

Да бе, България ти изпила силиците - ти тъчеш на няколко стана, че държавата ти крива. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Съвсем за друго става въпрос Миленка.  За некадърност, лошо управление, подигравки с болни и стари хора... И да беше един път, да махнеш с ръка, а то...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Миленка®

Таз песен я знам, търсите си поводи за мрънкане :) (спирам да спамя темата на Теменужката)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Аз не мрънкам, своето решение отдавна съм го взела. И да, не е тук мястото. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Ти чакай Португалия или Гърция да е по-добре... Много бързо се променят реалностите и възможностите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Дива Теменуга

Здравейте. Мина една дълга година, извинявам се, че не съм писала, но не съм спряла да чета по темите от тук от там, когато имах време. 

Искам да споделя една хубава новина: избрахме си село, и къща купихме и лятно бунгало си имаме. Нещата малко се промениха от първоначалния план. Къщата е за родителите ми, които покрай моите търсения и те решиха да се махнат от града и да останат на село за постоянно, а бунгалото е за мен и съпруга ми, за лятото, когато се прибираме в България. Така хем има кой да пази, хем да сади разсада на пролет win-win

Селото е Здравец, Варненска област. Много хубаво село, поддържано, и пътя е хубав и близо до Варна и до морето.Споделям и няколко снимки

 

09DE7ECC-4BE5-4064-8C7F-F9E4C60F1E4B.jpeg

31668C95-13F3-4588-8B7F-9E4AD729ED48.jpeg

3B471B44-5A0F-40AB-AC56-8CDC96782403.jpeg

3608B4FE-16FC-440C-A153-E337F9DD8A77.jpeg

1C98D2AB-6C7B-4DCB-934C-6C81932C2D98.jpeg

8FBCA922-133D-444D-BE07-68E734B081C7.jpeg

  • Харесвам 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ch Petrov

Избрали сте истински оазис сред дъбовите гори наоколо, със съответния климат за височина само 200 над морето, имате си поток, язовир, река Камчия тече наблизо, там има и няколко защитени зони от Натура 2000, нямате наблизо промишлени замърсители и магистрала ..

Честит нов дом !

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Дива Теменуга
преди 9 часа, Ch Petrov написа:

Избрали сте истински оазис сред дъбовите гори наоколо, със съответния климат за височина само 200 над морето, имате си поток, язовир, река Камчия тече наблизо, там има и няколко защитени зони от Натура 2000, нямате наблизо промишлени замърсители и магистрала ..

Честит нов дом !

 

Благодаря! Голямо търсене беше, но ето че се намери перфектното място. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване