Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Александър Ал

Дивият копър на моя съсед.

Recommended Posts

Александър Ал

Съседът ми казва, че щял да се бори със стреса и напрежението с хомеопатични средства. Щял да ползва див копър, който изобщо не ми прилича на копър... ама..кво знам аз??? Не ми дава семе.

биле3.jpg

биле2.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Kalam Mekhar

Тези на втората снимка са мъжки. Имат тетрахидроканабинол, колкото питомният копър. С други думи - 0%.

П.П.: Видях и едно женско. Според мен е европейски коноп - Sativa. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Котарак без чизми

И по-добре че не ти дава. С тази характерна форма на листата си абониран за малки или по-големи проблеми, зависи на какви ченгета ще попаднеш. Поне докато не променят законите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Александър Ал

Майтапя се. Расте си тая гора необезпокоявана до кутията с електромера ми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Александър Ал

Щом казвате, че е нула, няма да си правя експерименти. Иначе мислех да свия един джойнт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
run.

...нямаше ли някаква разлика между 9 и 7 листа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Kalam Mekhar
преди 12 часа, run. написа:

...нямаше ли някаква разлика между 9 и 7 листа?

Не. По скоро в широчината на дяловете, но не разчитай на това, защото се променя с количеството вода. Групирането на съцветията със семената при женските растения е различно. Иначе, дори и cannabis sativa при добри условия натрупва до към 0,5% тетрахидроканабинол. При много голямо желание можеш да се напушиш и някога са го пушили по седенките. Но, поне няма да ти докара шизофрения, като холанските ГМО извращения. Наричат ги хибриди, но всички са генно модифицирани. Чел съм, че дори тези, които са били активисти за декриминализацията на продуктите от канабис  в Холандия (там също не е легален, а на разрешителен режим), сега са негови противници. Не е откриван от години нито един нов кофи-шоп, а, доста са закрити. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване