Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Боби Димитров

Групова поръчка от Rudniccy, Полша (ноември 2022)

Recommended Posts

алина

Защо ме няма в актуализираната таблица? Боби, моля,внеси и дочь великана кьм списка,който имаше в предишната таблица. Бях на село и не следях! форума. Виждам,че срещу мен празна стьлбица в таблица .! Кьде изчезна написаното?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Котарак без чизми

Както рече Астрала (цитирайки Саша Някой-си)  „В живота е като в театъра: с най-големи изисквания са тези, които не са си платили за местата."
@алинаВъзможно ли е някой да те заплашва и нарочно да ти е изтрил поръчката?

20.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ivkit

Може аз, понеже съм в съседство без да искам. Съжалявам, ако съм изтрил нещо погрешка. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров
преди 3 часа, алина написа:

Защо ме няма в актуализираната таблица? Боби, моля,внеси и дочь великана кьм списка,който имаше в предишната таблица. Бях на село и не следях! форума. Виждам,че срещу мен празна стьлбица в таблица .! Кьде изчезна написаното?

Какво и къде е изчезнало, има си я твоята колона в таблицата и си има стойности, за всяко поле има история на редакциите и мога да видя дата и час на въвеждане (October 21, 2:55 PM и October 22, 12:28 PM), така че всичко е точно. Ако има някакви липси/проблеми, коригирай ги!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

@Dev има запис на растения в последната колона, но после е изтрито най-горе името - отказва ли се, или?

Пингвам @Любо Д да види със Севи какво става, защото скоро заключвам таблицата - минахме обема на транспортната единица.

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
алина

Благодаря на всички, които се отзоваха и объяснили причината. Утре не кьсно ли да попьлня, ?? Утре сьм  в града и ще попьлня отново.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Dev
На 26.10.2022 г. at 11:03, Боби Димитров написа:

@Dev има запис на растения в последната колона, но после е изтрито най-горе името - отказва ли се, или?

Пингвам @Любо Д да види със Севи какво става, защото скоро заключвам таблицата - минахме обема на транспортната единица.

 Последно .... Двете arguta actinidia който мисля че са самоопрашващи от двата сорта по 1 бр. И ЧЕРНА  МАЛИНА 1 бр. За повече нямам място. Даже си търся по голяма градина около София. Сега е вярното ! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

@Боби Димитров какъв срок даваш за заключване на таблицата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Петък сутринта мисля, да мога почивните дни да си оправя структурата, разпечатки, подредби и тн. Сумата в евро ще е ясна, като потвърди наличности и цена и транспорт булчето, превеждам другата седмица парите и чакаме доставка. Живот и здраве, преди рождения ден на мойта булка ще е тук палето.

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Любо Д

Севи е добавена! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски
преди 18 часа, Боби Димитров написа:

Петък сутринта мисля, да мога почивните дни да си оправя структурата, разпечатки, подредби и тн

Аз чакам отговор от една позната днес. Нещо се разболяла и се забави. Към момента ги смятам грубо 480 литра. Дано успеят да се вместят с тези на гол корен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
embedeo

@Боби Димитров , получи се мега поръчка! Ще се опитам да дойда до София за деня на на получаването и разпределянето на пратката, за да помагам.

Но ако не успея да бъда в София и се наложи да си бъда в провинцията, ще трябва да разчитам някой друг да прати по куриер, за моя сметка, моите растения от поръчката? Същевременно, в такъв случай, ако има други участници в поръчката, които се намират в област Търговище, можем да направим така, че да получа и техните растения по куриера и после да им ги закарам с колата; съответно мога и да се разплатя с Боби наведнъж (и от ваше име) по банков път. Моля, не се притеснявайте да ми пишете на лични, ако се  намирате в област Търговище и този вариант ви интересува или пък сте потенциален доброволец в/от София, който е склонен да помогне на терен (от София) с препращането.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски
На 25.10.2022 г. at 14:23, Боби Димитров написа:

черната малина не е ясно в какъв контейнер е

Литър и половина е. Потвърдено.

Също имало и Amelanchier Amela в двулитрови саксии, но били малки (по 20 см). Аз честно казано за такъв вид/сорт инфо почти не намирам. Излиза ми линк, в който сякаш е amelanchier laevis, в друг потенциално европейската ирга или дори сорт Regent. Но това са повече догадки.

Отделно в понеделник в Полша било празник и е неработен ден. Та след това могат да товарят и изпращат. Трябва им един ден да подготвят палета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Чудесно :)

Ние се разбрахме на лични, но за прозрачност да пиша и тук. Обемът, който побира палето, е превишен с доста. Като пакетират, за последно да остане тази обемна малина и да не влезе, ако няма място. Щом са готови и знаем точно колко растения са влезли и колко ще е транспорта, превеждам сумата и ще обновя таблицата с финалните пари за плащане от всеки поръчал.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
алина

Попълних допълнителна 1 бройка Доч Великана. Иначе в таблицата се върна всичко, което поръчах.Благодаря.

Мисля, че всеки трябва да провери още веднъж своята поръчка преди Боби да затворил таблицата. Но това е просто препоръка, хич не е задължително.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски
преди 6 минути, алина написа:

Но това е просто препоръка, хич не е задължително.

Що, бе, Алина? В днешно време е модерно дори да налагаш санкции покрай препоръките ;)

Утре ще я оформим поръчката, та който нещо ще променя - днес е времето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
luchi92

 Здравейте, нищо не разбирам от всичко това, което съм поръчала. Нямам никакви други подобни растения. Имам само малини наследени от свекърва ми.  Неопитен  градинар съм от 2 години. Сега разбирам, че иргите и камчатките, май не трябва да са по едно растение в градината, а аз съм поръчала по едно от тях.  Ако трябва да са поне 2, моля ако не е късно да ми добавите  по още едно, аз не разбирам от кои. Поръчах от тези, от които вие сте поръчали най-много :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Иргата може и сама да е, но камчатките е добре да са поне две-три за по-добро опрашване. Ако има място в палета, може да добавим, но е малко вероятно. По-скоро ще сме над обема.

Ако не успеем да добавим, ще трябва да търсите друг вариант. Или от България, или някой, който е поръчал повече да Ви отдаде някоя. Това ще е ясно предполагам вторник-сряда. Или евентуално ако сте близо до Пазарджик, да се свържете с @Димо 33, който щеше да подарява сорт Войтек.

 

@Боби Димитровне позна.

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Антоанета

Сега виждам. Късно ли е да се включа @Боби Димитров? Не виждам, как да си създам колонка...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Няма как, заключена е таблицата и отделно още предната седмица бяхме къде 20+ растения над лимита на бокс палето. Другата есен...

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване