Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Боби Димитров

Групова поръчка от Rudniccy, Полша (ноември 2022)

Recommended Posts

Славянски
преди 3 часа, Антоанета написа:

Сега виждам. Късно ли е да се включа @Боби Димитров? Не виждам, как да си създам колонка...

Трудно. Ако случайно остане място и ме информират от разсадника, проверявай често или даже напиши какво искаш евентуално да го добавим. Но да не те обнадеждавам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Антоанета
преди 19 часа, Славянски написа:

Трудно. Ако случайно остане място и ме информират от разсадника, проверявай често или даже напиши какво искаш евентуално да го добавим. Но да не те обнадеждавам.

Ако е рекъл от когото зависи:

ирга
Honeywood 1
Thiessen 2

къпина
Loch Ness

малина
Black Jewel 1

Morus nigra Galicja 2

Ако ли не - здраве да е! :)
Благодаря, че ме тагна! Пренасям къща от Германия, насам - 2 тона и ремонти у дома, та не ми е скучно, но трудно стига време за форумчето любимо.
 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

@Антоанета ще има място за твоята поръчка.

Побрали са всичко в палета. Имало място за още 30-50 саксии в зависимост от размера.

  • Мерси 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост

При мен ще отворя място за новите камчатки и няма да вадя стари тази година. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
luchi92

 нека си останат и двете ми аронии. Искам още една камчатка  Стрежевчанка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски
преди 22 минути, luchi92 написа:

 нека си останат и двете ми аронии. Искам още една камчатка  Стрежевчанка.

Да, и двете аронии са побрани. Ще добавя и една Стрежевчанка. Помнете да си ги търсите, защото тези двете не са в оригиналната таблица.

Ще платим оригиналната поръчка, а тези добавените в последния момент след изпращането.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
luchi92

има ли прогнозна яснота кога ще може да си ги взимаме?

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Трябва да направим плащането и ги изпращат. Пътуват няколко дни от Полша след това, докато дойдат при Боби.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Nikolay Kolev

Ако може допълнително и една Дочь Великана за мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Антоанета
преди 11 часа, Славянски написа:

@Антоанета ще има място за твоята поръчка.

Побрали са всичко в палета. Имало място за още 30-50 саксии в зависимост от размера.

В такъв случай, ако още има време и е удобно, бих искала да добавя и една ирга Smokey.
Много благодаря! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Тъй, заключвам темата за сега, че иначе нимойм финализираме поръчката и ще отиде декември :D Като има яснота кога ще са тук растенията и кога ще организираме ленинския съботник за разпределяне, ще пиша отново.

  • Ха-ха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозан
На 3.11.2022 г. at 9:49, Боби Димитров написа:

Тъй, заключвам темата за сега, че иначе нимойм финализираме поръчката и ще отиде декември :D Като има яснота кога ще са тук растенията и кога ще организираме ленинския съботник за разпределяне, ще пиша отново.

Аз па нема си поръчвам тогава! :yum:

  • Харесвам 1
  • Ха-ха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Тъй, вчера вечерта палето е натоварено от южна Полша в посока България. Скоро ще пристигне, може би дори още утре.

Питането ми е кой има възможност да дойде да помага идните дни в работно време. Задачата е да се разопакова всичко, да се подредят всички 350+ растения на групи по сортове за да се засекат бройките, след което да се групират на всеки човек поръчките. Знам, че всички много работят и на пълен работен ден, но ако някой успее да се включи, ще е супер.

Като ден, опциите са:

  • утре ако дойде палето, ще рече от 12 нататък докато приключим
  • четвъртък ако дойде палето, до 16:00, защото после имам неотложен ангажимент
  • ако сряда и четв не дойде палето, петък не съм в София и затова ще остане за понеделник и натам

Ще тагна поред в таблицата няколко човека за всеки случай с идеята, че те евентуално биха били по-свободни, а и ги знам, че са много работни: @Ру® @stef.an @Димо 33 @Любо Д - всеки друг също е добре дошъл.

За останалите, следете темата и като е ясно кога ще разпределяме, опитайте да дойдете поне за получаване в същия ден, защото няма място за 300 саксии в офиса...

 

пп: Благодаря на @Лозан че толкова много се грижи за нас :heart:

 

  • Мерси 1
  • Объркан 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

Мога да дойда утре но само до 3, защото от 4 съм на зъболекар в Младост. В четвъртък няма да мога. В понеделник мога след 12.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост

Аз ще мога да дойда. Ще питам за някой свободен покрай мен, да помогне. 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
алина

А на кого да плащам, на кого да давам в ЛС адреса си? Или трябва да помоля някой, който да ми прати растенията? Обяснете организацията на поръчка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Пиши на Боби Димитров. Растенията ще бъде при него.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Аз съм далеч от София и няма да мога да се включа в разпределянето. Съжалявам. Не знам как ще се отблагодарявам... 

А дали някой ще може да прати моите растения по куриер? От петък до понеделник няма да мога да получавам пратки защото ще пътувам. От 15ти нататък съм си в Пловдив.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Nikolay Kolev

Здравейте, аз съм във Враца по принцип, но днес съм по работа в София. Ако палето е дошло, мога да се включа. А другата седмица - евентуално в понеделник

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Звънях на Рабен, палето е дошло днес към 14 часа в тукашното депо; имат много разноси; евентуално утре следобед да го натоварят на камион за разнос, но по-вероятно ще е в петък следобед.

Тъй че, банда, операцията остава за понеделник. Който може, нека заповяда, знаете къде е офиса, аз и един от поръчалите ще сме тук към 10 и го почваме.

Съветвам всички поръчали със лично вземане да дойдат в понеделник до края на деня да си вземат растенията.

 

@алина @Venetka и който иска по куриер, нека ми прати на ЛС данните за доставка, аз ги пращам, като принципно предпочитам по Спиди, защото ми е на пеша, но ако се налага ще се разходя и до Еконт. Ще ги опаковам и пратя като приключим с разпределянето и раздаването.

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване