Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Боби Димитров

Групова поръчка от Rudniccy, Полша (ноември 2022)

Recommended Posts

kokorko

Къде да дойда да си я получа в понеделник? Не знам адрес ,а мисля ,че мога и да помогна малко в разпределянето.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ivkit

Боби, може ли адрес на офиса. В понеделник мога да дойда само да взема, днес и утре имах възможност да помагам. Знам ли, но май ще имаме служебно задачи. Благодаря!

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®
преди 4 часа, Боби Димитров написа:

Тъй че, банда, операцията остава за понеделник. Който може, нека заповяда

мога да дойда към 12 и да стоя колкото трябва. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
luchi92

ще дойда в понеделник да си взема нещата.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

Въпрос към тези, които са си поръчали Actinidia arguta  (но и други естествено могат да дадат идея) - какво смятате да я правите: да я пресадите в саксия и да я гледате вътре до пролетта и тогава в градината, или направо в градината сега, или нещо друго?

  • Мерси 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Ще ги държа на студено зимата и преди да тръгнат да напъпват - може би март - в земята. Да не рискувам измръзване зимата. Пък и нямам подготвени дупки за всичко още.

  • Мерси 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ivkit

Направо в градината, сега. Много здраво животно е актинидията.

  • Мерси 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Палето е доставено, доложи брат ми от офиса. Адресът го има тук: azholding.com/contact/

В понеделник ще съм там до 19:00 часа, който може, нека заповяда.

@Ру® Според размера - ако дойдат много тънки, ще ги презимувам в мазето. Но имам един вкоренен женски резник, който долу е дебел на палец вече и него го слагам в градината идните дни.

пп: Ето и снимка на бокспалето, отгоре е с мрежа, да дишат, което е супер на фона на класическите кашони - поради влагата самите кашони идват на мармалад :D

20221111_120146.jpg  20221111_120208.jpg

  • Харесвам 3
  • Мерси 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Тъй, палето е разтоварено и подредено по сортове благодарение на @stef.an и @Димо 33 и комшията Серго, а сега със @Ру® ще почваме да разпределяме растенията по хора и сме готови :)

На снимката долу са всички без 90те бройки на вече споменатите :)

20221114_120108.jpg

  • Харесвам 7
  • Мерси 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Мръкна се и запразнихме за деня. Обновил съм таблицата да се вижда кой е минал (зелено) и кой е за пращане по куриер и ми е пратил данни (синьо).

Остават следните хора, които не съм сигурен дали ще минават и ако да - кога, или ще им пращам, за което може и да нямам данни?

@Nikolay Kolev

@Кр.Николов

@Betula

@Йоско

@stefan56

Поръчките на Славян и Боян не са разпределени още, че много притъмня и застудя, остана за утре. Предполагам те ще са по поща заедно или?

Утре отивам да търся кашони и почвам да пакетирам и да пускам куриери. Растенията са доста големи, вкл. има Аврора камчатки по над 100 см височина, което е извънгабаритно в куриерите, та ще бъде забавно :)

Благодаря на всички, който помогнаха и дойдоха навреме!

пп: Понеже получих 3-4 питания, на снимката зеленото в дясно е лукума, извел съм го от семка, донесена ми от Перу.

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

@Боби ДимитровДано не е късно. Съвсем се замотах с разни спешни домашни дела и забравих да пиша.

Моля, моята поръчка да я пратите заедно с растенията на @Кр.Николов на посочения от мен адрес. Ние ще си ги разпределим тук.

Ако пък съм изтървала вече влака.. каквото такова. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Благодаря на всички ангажирани с тази поръчка и че ни осигурихте радост:grin: Живи и здрави да сте, а ние,само получаващите ще трябва да се отблагодаряваме подобаващо. 

Хубав ден!

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Боби, моите и на Боян ще ми ги пратиш заедно по пощата. Ще ти пусна адреса на лични.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Днес намерих 4 бананови кашона и успях да изпратя @Йоско и @stefan56 и @Venetka и @Кр.Николов. Утре не съм в София, но съм поръчал да ми оставят кашони, в четвъртък продължавам пращането.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Йоско

Искрено благодаря за отделеното време и усилия на всички замесени! Здрави да сте!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски
преди 47 минути, Боби Димитров написа:

Днес намерих 4 бананови кашона

Добре, че беше демокрацията. Да живеят банановите кашони и банановите републики ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Nikolay Kolev

@Боби Димитров

Аз нямам яснота дали другата седмица ще идвам до София, така че може да изпратиш моите бройки до централен офис на Еконт - Враца (за Николай Колев, тел.:0888037669). Много благодаря за всичко, което правиш за нас! :)

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Благодаря Боби.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
алина

При Боби Димитров имаше адреса ми, но аз още не получих растенията. Кои растения се намират на гол корен? Ще бъде лошо и, мисля, бог няма да погледне с добро, ако те ще изсъхнат. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Пратката взета тази сутрин. Благодаря на Боби от мое име и от името на Красимир Николов.

Довечера ще си разгледам съкровищата на спокойствие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване