Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Боби Димитров

Групова поръчка от Rudniccy, Полша (ноември 2022)

Recommended Posts

stefan56

Получих си всичко.

Благодаря!

Желая Ви успехи!

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров
На 16.11.2022 г. at 8:42, алина написа:

При Боби Димитров имаше адреса ми, но аз още не получих растенията. Кои растения се намират на гол корен? Ще бъде лошо и, мисля, бог няма да погледне с добро, ако те ще изсъхнат. 

Не съм ги пратил още, затова не си получила :D На гол корен са само малините и няма опасност от изсъхване, така че сме в безопасност от бог...

  • Ха-ха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Днес изпратих @Nikolay Kolev 1 кашон, @Антоанета 2 кашона и @алина 2 кашона. Остават още двама за пращане, ще ги моля за търпение, защото нямам повече кашони.

  • Мерси 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Nikolay Kolev
преди 8 часа, Боби Димитров написа:

Не съм ги пратил още, затова не си получила :D На гол корен са само малините и няма опасност от изсъхване, така че сме в безопасност от бог...

Хиляда благодарности, Боби. На Еконт или Спиди да ги търся моити?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
алина
преди 16 часа, Боби Димитров написа:

Днес изпратих @Nikolay Kolev 1 кашон, @Антоанета 2 кашона и @алина 2 кашона. Остават още двама за пращане, ще ги моля за търпение, защото нямам повече кашони.

За съжаление изпрати ги в Севлиево. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Спиди не са съвършена система за жалост. Аз съм подал каквото си ми пратила. Един ден забавяне не вярвам да обърне колата, при положение, че са били седмица в много по-тъпкано бокс пале ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

@Боби ДимитровСега отворих кашоните. В първият, който са моите неща и на Красимир Николов бяха малините, но ги няма нито моите 2 бр, нито неговите 2 бр от малина Black Jewel. Проверих и във втория кашон, но там няма малини. Този сорт не са го пратили или нещо друго е станало? @ @Кр.Николов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
алина

Боби, ако би не профессионално опаковане, растенията би загинали. Благодаря ти за доброто опаковане на растения. Пьтуването им беше като туристическая обиколка, направили са посещението до севлиево и пристигнаха при мен! Нищо не е счупено фатално, а малината  даже прокара по пьтя, явно хареса и на тьмното в кашона. Благодаря, грешката си Спиди призна:сметката за туристическа обиколка пое.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Кр.Николов
преди 19 часа, Venetka написа:

@Боби ДимитровСега отворих кашоните. В първият, който са моите неща и на Красимир Николов бяха малините, но ги няма нито моите 2 бр, нито неговите 2 бр от малина Black Jewel. Проверих и във втория кашон, но там няма малини. Този сорт не са го пратили или нещо друго е станало? @ @Кр.Николов

Хиляди извинения Боби, Венетка не е догледала добре,Black Lewel са налице.Още един път Благодарности Боби!

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Nikolay Kolev

,Аз също днес си взех моите неща. Отново благодарности на Боби и всички, които участваха в това добро дело!

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Възрастта не прощава. Безумна глупост сътворих. Извинявай Боби. Малините са  при Красимир. Аз гледах само растенията на гол корен и хич не вдянах, че тоя сорт може да е в контейнери и да погледна и контейнерите. Нищо, ще ги помним тия малини дълго. Поразходихме ги из Пловдив, и те свят да видят..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Да, те са в контейнери, затова са и доста по-скъпи от голия корен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост

При мен липсва една Streżewczanka. Чак днес засаждах и установих. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Антоанета

@Боби Димитров,  участниците в поръчване и най-вече в опаковане, и изпращане - благодаря ви Хора! 
Взех растенията веднага, но сега се домогвам до тук. Всичко е чудесно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Засадих си аз единствената камчатика днес. Прекрасно растение в прекрасно състояние. Ама кокерката някакъв бяс я е бил хванал докато пътувахме към вилата и огризала едното най-голямо клонче. Ей тъй за отмъщение, че я бяхме сврели на задната седалка сред зелки, праз, теменужки и саксия с растение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски
На 19.11.2022 г. at 21:20, Димо 33 написа:

При мен липсва една Streżewczanka. Чак днес засаждах и установих. 

Боби, нали викаше нещо, че имало останала една Стрежевчанка вместо Сибирячка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
luchi92

 ..... а  при мен вместо Стрежевчанка  има  Сибирячка и   основно бях поръчала Доч великана, а  съм получила Тундра. Засаждах ги днес и ги видях. Тундрата не съм я засадила, ако е на някой да  я сменим.

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Принципно аз имам една Тундра, но не знам какво е останало. Не съм ги взел още.

А в таблицата наистина имаш Сибирячка, но това е грешка. Аз помня, че беше Стрежевчанка.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Тъй, днес съм в София и ще пратя последните двама: @embedeo & @svilenotnisovo - остават на склад само Славян и Боян да си чакат транспорта.

Ще опитам да отговоря и нагоре каквото има писано, отзад-напред малко!

@luchi92 Я ми изброй какви камчатки са дошли при теб, защото подозирам съм гледал долните редове. Аз имам тук няколко останали от растенията на спонсора на поръчката, та ще оправим нещата, просто ми пиши може и на лични какво имаш при теб.

@Venetka и @Антоанета и @алина Радвам се, че всичко е наред!

@Димо 33 Твоята Стрежевчанка е тук, ако имаш път мини и си я вземи, в бокс палето е при другите останали растения.

  • Харесвам 1
  • Мерси 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост
преди 6 минути, Боби Димитров написа:

Тъй, днес съм в София и ще пратя последните двама: @embedeo & @svilenotnisovo - остават на склад само Славян и Боян да си чакат транспорта.

Ще опитам да отговоря и нагоре каквото има писано, отзад-напред малко!

@luchi92 Я ми изброй какви камчатки са дошли при теб, защото подозирам съм гледал долните редове. Аз имам тук няколко останали от растенията на спонсора на поръчката, та ще оправим нещата, просто ми пиши може и на лични какво имаш при теб.

@Venetka и @Антоанета и @алина Радвам се, че всичко е наред!

@Димо 33 Твоята Стрежевчанка е тук, ако имаш път мини и си я вземи, в бокс палето е при другите останали растения.

Ок, благодаря! Понеже я поръчах за опрашител на Доч Великана ми е интересна. Една Югана за ръчна количка искаш ли да ти донеса, защото ще трябва да и освободя място. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване