Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Recommended Posts

Славянски

Прасковите ми зреят, не са лоши и се оказаха по-едри отколкото очаквах:

Photo0415.thumb.jpg.0bd3dd0424189c716ef72ec075c76891.jpg

Листата им са супер на белите семенаци. А едната от тях, което беше с по-дребни цветчета (като купешките сортове) даде оранжево-червени праскови и по-едри. Оказа се семенак не от белите. И зрееше края на август. При нея също никаква къдравост не е имало вече няколко години. Същевременно Редхейвън, Сънкрест, О'Хенри, които съм купувал, се измъчиха пролетта и бяха почти без листа от къдравост. В момента са по-добре и имат хубави листа, но короната е рехава.

Не мога да разбера кое обуславя тая издръжливост. Един семенак дребен пък беше много зле и мисля, че загина. Ще сея костилки от тези, които се представят добре, и мога да ги ползвам и за подложки евентуално. То плодовете са малко, колкото за опитване, като за първа реколта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване