Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Тодор Ташев

Откриване на подземна вода (за кладенец/сонда)

Recommended Posts

Александър Ал

Моята вода вече се избистри. Особено когато засуши е по-бистра от чешмяната. Когато включа помпата в началото явно дръпва малко утайка, но докато полея краставиците, става 100% прозрачна.. Всичко това е след година и половина експлоатация. Искам да я изследвам преди да завалят дъждовете... ама стана трудно, щото работя на дневни смени и няма как да се включа без да взема отпуск. Може би около Нова година. аз си я пия с удоволствие.. Кучето и котето- също. На 50 километра от мястото има манганова жилка и затуй трябва да се изследва... да не изпием менделеевата таблица.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Митко Кючуков

с.Брестовица Пловдив

45м. Около 1лт./сек.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
anton venkov

В.З. Ранова нива над Гниляне, 113 метра сонда…да са  живи и здрави Иво и баща му…

  • Мерси 1
  • Тъжно 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Nikolai Stefanov

Здравейте, дали някой има контакт на "пръчкар" за град Ахтопол?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Александър
преди 18 часа, Nikolai Stefanov написа:

Здравейте, дали някой има контакт на "пръчкар" за град Ахтопол?

Аз вече трети път викам човек от София . Три сондажа в околностите на Варна правих и съм много доволен ! Предпочитам да дам пари колкото за 3-4 метра сондаж за търсене на вода , вместо да пробивам на сляпо и да няма вода . Телефона му е 0886587580 , има много работа , последния път го чаках 6 дни . Успех 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
aureos2000
преди 19 часа, Nikolai Stefanov написа:

Здравейте, дали някой има контакт на "пръчкар" за град Ахтопол?

Waterbg.net 0876778357

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
aureos2000

Screenshot_20220426-143505.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Чико
На 30.04.2022 г. at 11:57, Александър написа:

Аз вече трети път викам човек от София . Три сондажа в околностите на Варна правих и съм много доволен ! Предпочитам да дам пари колкото за 3-4 метра сондаж за търсене на вода , вместо да пробивам на сляпо и да няма вода . Телефона му е 0886587580 , има много работа , последния път го чаках 6 дни . Успех 

Александър , да те помоля да споделиш инфо за сондьорите .

Търся такъв за сондаж в Бяла - Варненско но.............нещо удрям на камък , с желанието им за работа .  

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Александър Ал

В темата съм публикувал телефон и на сондажите и на шаманът.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Антоанета

При нас дойде от Богомилово с пръчки и сонда - сам си открива. Каза “Тук на 40 м. сълза вода. Вода на плиткото колко щеш, но рискуваш да се окаже, че трябва да правим байпас.” Много дълбоко ми се видя. Питам аз ако не излезе, какво правим, продължаваме докато излезе и ми струва още кой знае колко? Давал бил гаранция. Гаранция - хубаво, ама устно! Отпратих го и поразпитах. Друг сондьор при съседите е извадил на плитко, но се смесва с речната и са правили не евтин байпас, бяха доста разочаровани. Та, извиках отново човекът и наистина на колкото каза, на толкова избликна. Сложихме помпата и за нула време избистри чиста вода. Доволна съм. Чакам да мине време, за да занеса за проба в ХЕИ или както се казва.

Сондьорът ми беше препоръчан горещо от негов бивш съсед. Ако някой наоколо иска, бих споделила координати.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Александър
преди 22 часа, Чико написа:

Александър , да те помоля да споделиш инфо за сондьорите .

Търся такъв за сондаж в Бяла - Варненско но.............нещо удрям на камък , с желанието им за работа .  

 

Сондьора ми е приятел , но бизнеса му е проучвателно и ядково сондиране . При мен беше на приятелски начала .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Чико

 

На 20.05.2022 г. at 16:33, Александър Ал написа:

В темата съм публикувал телефон и на сондажите и на шаманът.

Александър Ал. -Твоят сондьор го чух още миналата година ,отказа ми . Не бил дупчил в този район . Що за обяснение е това не ми е ясно ,но той си знае . Но ми помогна човека с каквато можа .Даде ми тел. на друг сондирал в района но и там ....."незнам ,ще видя , то там в Бяла не е лесно , скала е ....... ама звънни ми пак след 20 дена , звънни пак след месец" и спря да си вдига телефона. 

Та ,търся отговорни хора . Водата най- вероятно е на 50-60-70 метра . Това няма значение ,но някой трябва да пробие .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ККалчев
преди 9 часа, Антоанета написа:

При нас дойде от Богомилово с пръчки и сонда - сам си открива. Каза “Тук на 40 м. сълза вода. Вода на плиткото колко щеш, но рискуваш да се окаже, че трябва да правим байпас.” Много дълбоко ми се видя. Питам аз ако не излезе, какво правим, продължаваме докато излезе и ми струва още кой знае колко? Давал бил гаранция. Гаранция - хубаво, ама устно! Отпратих го и поразпитах. Друг сондьор при съседите е извадил на плитко, но се смесва с речната и са правили не евтин байпас, бяха доста разочаровани. Та, извиках отново човекът и наистина на колкото каза, на толкова избликна. Сложихме помпата и за нула време избистри чиста вода. Доволна съм. Чакам да мине време, за да занеса за проба в ХЕИ или както се казва.

Сондьорът ми беше препоръчан горещо от негов бивш съсед. Ако някой наоколо иска, бих споделила координати.

Може ли контакти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Александър Ал
преди 2 часа, Чико написа:

 

Александър Ал. -Твоят сондьор го чух още миналата година ,отказа ми . Не бил дупчил в този район . Що за обяснение е това не ми е ясно ,но той си знае . Но ми помогна човека с каквато можа .Даде ми тел. на друг сондирал в района но и там ....."незнам ,ще видя , то там в Бяла не е лесно , скала е ....... ама звънни ми пак след 20 дена , звънни пак след месец" и спря да си вдига телефона. 

Та ,търся отговорни хора . Водата най- вероятно е на 50-60-70 метра . Това няма значение ,но някой трябва да пробие .

Явно ще се наложи да се пазариш с гастролиращ майстор. Няма да е лесно... Аз ухажвах 3 месеца един такъв... Научих му всичките болежки... Не работи като е лошо времето, като е хремав, като има изригвания... Иска да му пазя техниката с пазач и да му наема хотел.. и да го храня.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Антоанета
преди 2 часа, ККалчев написа:

Може ли контакти

0888380260 Иван Генов с. Богомилово
Успех и късмет!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Чико

:) .......... Да търся някого да свърши нещо , да му се моля да го свърши , да му плащам без значение от резултата и да си пожелавам късмет и успех от това , което ще последва .......... сериозно се замислям дали да не си поливам от чУшмата .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Александър Ал
преди 5 часа, Чико написа:

:) .......... Да търся някого да свърши нещо , да му се моля да го свърши , да му плащам без значение от резултата и да си пожелавам късмет и успех от това , което ще последва .......... сериозно се замислям дали да не си поливам от чУшмата .

За кое точно не плащаш ако не е на твоята? Каката на магистралата ли няма да ти иска пари ако не го вдигнеш?

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Чико

:) ..... Ти след три месеца ухажване ,явно си им станал стана фен на стила на работа . Но ти си знаеш !

Да кандърдисвам някой да свърши нещо и да му звъня по 5-6 пъти " а'ди моля те " ,не е моят начин . 

 

Ще продължавам с търсенето .

 

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Бонка Генчева

Здравейте, някой ползвал ли е услугите на кателиев инженеринг, правят сондажи и кладенци с верижна техника в района на Варна. Смятаме да ги викаме за изработката на кладенец в района под с.Осеново и ще съм благодарна ако някой сподели мнение за тях. Сами си избирали точките за копане, с/у съответната сума естествено :) + потвърждение с георадар и давал гаранция за намирането на вода. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
алина

Знаете ли цената за почистване на кладенеца? И къде да поръча да поставят  пръстена с капака отгоре(откраднали горен  пръстен заедно с капака, защото капакът беше метален)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване