Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Антоанета

Антоанета

Recommended Posts

Антоанета

"Горичката до рекичката" си е все така чудесно, но още нямаме историческото, галактическо разрешително - сменяха се отново директори... Взехме си къща на около 6 км. от реката и като сме си у дома, ходим всяка сутрин и се прибираме вечер. Увеличихме броя на овошките, но мнението на мъжките надделя и оформиха нещо като овощна градина. Моите "интегрирани" дръвчета им били твърде пръснати... Пчелички също сложихме 2 кошера "учебни", въпреки че там има бъмбълбии. Плодни храсти примъквам от немско. Все още сме в Германия, но както всяка година, и тази сменихме мястото. Сега имам и немска градина с овошки, зарзават, рози и всякакъв помощен "гюрлюк" - билки. В домашен офис сме и имам време. Поне още година се надявам да откараме в този проект, та умувам 3 градини - на реката, малката градинка на къщата и тази тук - в немско. На малката градинка и взех колонни овошки, че няма място за други -  ябълки, круши, череши и сливи. За реката, отново се "набалбуках" с плодни храсти, ягоди смокини и т.н. Ягодовите се чувстват чудесно там, за разлика от смокините, но съм ъъъ, да го наречем - упорита. :D Обичам смокини и нарове и май мисля в посока примерно каменна стена от север и някакво зимно покритие лииии?! ...но това е в по-далечна перспектива. Заглеждам един хубавец червенолистен черен бъз, но странно - пише, че не бил ядлив... 

Спокойни са нещата при нас, твърде спокойни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване