Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Cucurbita Maxima

Агрохомеопатия

Recommended Posts

Cucurbita Maxima

Гледам я от известно време тази група и се чудя някой тук има ли опит в това направление?

 

https://www.facebook.com/agrohomeopathy/?fref=ts

 

Ще ми се да пробвам конкретно препаратите против къдравост. Това, което ме дразни е изтъкването на тази конкретна аптека в Добрич - хубаво е, че са специалисти, но избягвам да поръчвам от други места неща, които мога да си купя в София. Та някой ако има опит и с човешка хомеопатия, ще съм благодарна да ме насочи към аптека в София, откъдето може да се купят въпросните.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

За хомеопатията мнението ми е: http://www.howdoeshomeopathywork.com/

 

Ако го наречем билкарство, склонен съм да обсъдим...

 

Прочее, описания тук ефект "заразените участъци по листата изсъхват и остават само зелени листа с дупки" се получи при нас и на двете праскови самостоятелно, не само без милион към едно разтвори, ами и съвсем без никаква вода.
 

 Хомеопатичните лекарства са разредени до такава степен, че много лесно се неутрализират от силни миризми и устройства като рутери, телефони и др.

 

Стоп, благодаря! Всички имаме телефони, а и мирише доста на овце.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Cucurbita Maxima

Аз нямам телефон :P Тоест имам една стара Нокиа, но тя си седи изключена вкъщи.

 

Попрегледах още постове и намерих и препоръчана софийска аптека - Аптека "Хомеофарм" - София - 02 944 53 79

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Антоанета

Боби, първият линк не "работи".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

:D

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Антоанета

Леле

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Delyan Dimitrov

:D

Че аз от край време само с хомеопатия си лекувам градината. Направо с маркуча и с много големи разтвори. Някой неща стават, други не. Това за телефона и хомеопатията обаче не го очаквах. А съм чувал също, че и брауновото движение на частиците зле й действа. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване