Jump to content

Преди да се регистирате и включите активно в нашите форуми, молим ви да се запознаете с темата "Какво е Без Мотика?".

Боби Димитров

Групова поръчка на масло от нийм + кастилски сапун

Recommended Posts

Боби Димитров

(информация от декември 2021)

В преговори съм с нов склад на едро в ЕС, който ще позволи по-редовни доставки на нийм. Ще пиша в темата при конкретна информация - целта е през април най-късно да имам количества. За сапун към момента нямам надежден източник.

Заявка се прави с тази гугъл форма. Поръчките се обслужват по реда на вписване. Тук в темата пускам само информация и ще отговарям на въпроси.

Въведение: тема-дискусия за ползи и употреба на  масло от нийм .

Организирам всяка година групова поръчка за масло от нийм и кастилски сапун. И двете се вземат от проверен и надежден склад на едро в ЕС, в големи туби.

Цената е 50 лв/литър чисто масло от нийм - това е 100% върджин нийм (cold pressed unfiltered extra virgin), няма никакви примеси, базови масла, разредители и прочее.

Цената е 30 лв/литър чист био (organic) кастилски сапун, който е без аромати, добавки, оцветители, 100% натурален и биоразградим. Използваме го в домакинството, като течен сапун и шампоан, и също за смесване с нийма, за получаване на емулсия.

И двете неща разфасовам в 500 / 1000 мл шише от минерална вода, съответно минималната поръчка е 500 мл, а нагоре трябва да е кратно на 500 мл.

Поръчката за 2020 година беше доставена със 3 месеца закъснение и повишена цена на нийма поради COVID-19 и световните карантинни мерки, които спряха международната търговия. Въпреки това, към края на септември всички записали се в груповата поръчка са получили заявеното и то на старата цена. През 2021 година не огранизирах поръчка за нийм и сапун. Останалите количества от 2020 приключиха.

• Харесвам 2
  • Тъжно 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Почистих и обнових темата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Kalinka

Здравейте, тази година ще правите ли поръчка на масло от нийм? С него успешно преборих белокрилка и забавих инвазията на паяжинообразуващ акар. Бих искала да се заредя и за 2022-ра, да съм подготвена, ако се появят пак.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Diana Vankova

Записвам се за масло от нийм 0,500мл.

Диана Ванкова 

Казанлък Еконт офис Терес

0886873167

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозето ме наби!

Последно, ще има ли доставка през 2022г?

Мен не ме е срам да ползвам "химии", но не и върху нещо което ще се яде, например зеле или плодове, за листата и кората по-може. А 50-60лв за литър нийм не е скъпо, но ми се струва, че ще има нова цена.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Diana Vankova

Не знам защо ,мисля, че не успявам да се включа в груповата поръчка. Ако е възможно запишете ме за 0,500мл масло от нийм. Предварително благодаря! Казанлък Офис Еконт Терес

О886873167

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
run.

Ако ще има поръчка първо тук ще се обяви. Цената поне за мен не е приоритет, въпросът е дали ще има какво да се плаща... Та така...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Diana Vankova

Благодаря! Очаквам! Успех!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Мирена Иванова

Здравейте,искам да се включа в поръчката за масло от нийм 1 л. и сапун 1л.сапун.Благодаря!Очаквам информация.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

В момента само ти разглеждаш тази страница.

• Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване