Jump to content

Преди да се регистирате и включите активно в нашите форуми, молим ви да се запознаете с темата "Какво е Без Мотика?".

Боби Димитров

Групова поръчка на масло от нийм + кастилски сапун

Recommended Posts

Боби Димитров

(информация от март 2021)

През 2021 година няма да организирам групова поръчка за нийм и сапун. Разполагам с малки останали количества от миналата година. Ще ги изпращам на принципа кой превари - той завари.

Заявка се прави с тази гугъл форма. Поръчките се обслужват по реда на вписване. Тук в темата пускам само информация и ще отговарям на въпроси.

Моля имайте предвид, че миналата година цената на нийма скочи. На всички записали се през пролетта и лятото на 2020 направих отстъпка за моя сметка, но от тази година цената ще бъде 50 лв/литър.

Въведение: тема-дискусия за ползи и употреба на  масло от нийм .

От 2015та организирам всяка година групова поръчка за масло от нийм и кастилски сапун. И двете се вземат от проверен и надежден склад на едро в Англия, в големи туби.

Цената е 50 лв/литър чисто масло от нийм - това е 100% върджин нийм (cold pressed unfiltered extra virgin), няма никакви примеси, базови масла, разредители и прочее.

Цената е 30 лв/литър чист био (organic) кастилски сапун, който е без аромати, добавки, оцветители, 100% натурален и биоразградим. Използваме го в домакинството, като течен сапун и шампоан, и също за смесване с нийма, за получаване на емулсия.

И двете неща разфасовам в 500 / 1000 мл шише от минерална вода, съответно минималната поръчка е 500 мл, а нагоре трябва да е кратно на 500 мл.

(информация септември 2020)

Поръчката за 2020 година беше доставена със 3 месеца закъснение и повишена цена на нийма поради COVID-19 и световните карантинни мерки, които спряха международната търговия. Въпреки това, към края на септември всички записали се в груповата поръчка са получили заявеното и то на старата цена.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Привет! В момента има световен недостиг на масло от нийм, тъй като по-голямата част от световните обеми се произвеждат в 2 региона в Индия, които са под пълен lockdown, вкл. границите са завторени и няма износ. Очаква се през юни да почне този износ, но кога точно ще стигне в Европа и кога ще ни огрее, не мога да кажа нито аз, нито от склада. Оптимистичната прогноза е до края на юни да имат количества, но очакваме информация.

Съветът ми е да купите достатъчно за тази и следващата година, за да няма нови изненади, каквито очаквам в идната зима с втора вълна корона гирос...

@МиХи Отразил съм корекцията, всичко е точно!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Към утрешна дата ще съм изпратил на всички поръчали до момента. Имам още наличности, може би към 10-15 литра от двете, ще пиша тук, когато приключат.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

В момента само ти разглеждаш тази страница.

• Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване