Боби Димитров

Групова поръчка на масло от нийм + кастилски сапун

66 мнения в тази тема

Благодаря на всички за насоките. Допълвам и 1 литър кастилски сапун.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗДРАВЕЙТЕ,БИХ ИСКАЛА И АЗ 1 ЛИТЪР НИЙМ,БЛАГОДАРЯ И УСПЕШЕН ДЕН НА ВСИЧКИ

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно в понеделник ще направя поръчката. Който се запише до тогава, ще си получи поръчаното.

Който се запише след това, ще получи ако остане излишно от общото поръчано количество, в ред на записването.

Своевременно е добре всеки от записалите се да ми пише на лично как иска да си получи поръчаното - по куриер (за която цел моля за имена, офис на еконт и мобилен) или лично предаване от офиса ми в София, жк Лагера.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби, в какво ще бутилираш? 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

500 мл шишенце от минерална вода.

1 човек хареса това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,аз съм нова тук и се радвам,че съм сред вас!Виждам,че мога да хвана последния влак за маслото от нийм :) Аз също бих искала 1 литър от маслото,защото само с него спасявам градината си.Ще пиша на лично за данните си.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dobrqna, добре дашла! Би ли споделила опита си тук? 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,,ще споделя,въпреки,че съм новак в градинарството!2017 си купихме парцел (голямата ми мечта в живота).Тогава се захванах с градинарство.Местото беше хавра,няма дърво,няма нищо,голо поле!Реших да отглеждам чиста реколта и след доста ровене в нета попаднах на маслото от нийм.На пролет доматите ми ги нападна белокрилка от парниците на съседите.Пръсках два дни поред с маслото,като смесвах 2ч.л. масло,1ч.л.течен сапун и прибавях 1л. Топла вода.След два дни белокрилката изчезна и повече не се появи до края на лятото,въпреки че на съседа парниците бъкаха от белокрилка.След това видех ли гадинка,пръсках винаги с маслото.Само дето изтървах пеперудите на зелето и късно напръсках....имаше вече гъсеници,а те не умират от маслото!

1 човек хареса това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, ако може по един литър от двете и за мен.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Аз също бих искала да се включа към поръчката - по 0,500 кг  от маслото и сапуна. Миналата година за пръв път садих малка градинка, но болести ми я съсипаха, за тази - искам да съм подготвена.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчката е направена. От тук нататък който се впише, може да получи нийм само ако остане след разпределянето на всички поръчали тук и отделно лично на мен. От сапуна няма да има излишен, но очаквам някъде до 2-3 месеца да правя нова поръчка.

Живот и здраве, до 10.03 ще е тук продукта и от там насетне мога да почна разфасовка и разпращане. Ще пиша отново тук, в темата. Който желае, може да си получи нещата и на срещата ни, дори да няма възможност или желание да остане на самата среща.

4 души харесват това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз както винаги - по-добре късно, отколкото никога. :) Да се наредя на опашката с остатъците за половинка нийм, може ли? Ако няма - няма, не е беля. Догодина.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Регистрирах се току що. Надявам се тук да науча много от това,което ми липсва като знания в биоземеделието.

Искам да попитам, приключихте ли с поръчките за маслото от нийм? Ако нещичко е останало, ще съм безкрайно благодарна да го споделите с мен!

Благодаря!

Хубав и спорен ден на всички!

1 човек хареса това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Ани Андреева и @kora008

На 2/25/2019 at 13:00, Боби Димитров написа:

Поръчката е направена. От тук нататък който се впише, може да получи нийм само ако остане след разпределянето на всички поръчали тук и отделно лично на мен. От сапуна няма да има излишен, но очаквам някъде до 2-3 месеца да правя нова поръчка.

1 човек хареса това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз четох, Боби, още преди да пиша :) Ама ако ти остане малце, викай, става ли?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, днес пристигнаха продуктите и започвам да разтеглям и разпращам. Тъй като утре няма да съм в офиса, който е за лично получаване, да заповяда в четв, петък и нататък когато му е удобно. Останалите - очаквайте смс от Еконт тази седмица до края :)

2 души харесват това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мене ми го прати по Еконт. Благодаря!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби, ОК ли ще е да намина през другата седмица, за да ти донеса и ягодите? Ще звънна предварително. Благодаря!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ADA и @Миленка и останалите, които искат да дойдат до офиса ми - това може да стане всеки работен ден по ваш избор, между 10 и 19 часа, не само в четв. и петък! Дори да е следваща седмица и нататък.

@Валентин Пенчев и @Buldo - как ще си получите продукта? За Валентин има записани данни в Тутракан, ако са валидни, пращам там.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Валидни са  но ще ги изпратя и на лични.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

В момента само ти разглеждаш тази страница.