Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Recommended Posts

Ch Petrov
Отговорено (Редактирано)

Баровец се вихри по магистралата с Brabus Invicto Luxury VR6 Plus.

1482424218_1.thumb.png.2ce7bd60c871277efdee89e449dda7b7.png

След него не изостават линейка и пожарна.

Катаджия спира баровеца.

743431882_2.png.fc443bce97f408161f10b77e2c539739.png

Зад него спират линейката и пожарната.

Катаджията : Що спирате и вие, бе ?

Баровецът : Те са с мен..

Катаджията : Kак така с тебе, бе ?

Баровецът : Аабе знам те аз – сега ще ми искаш аптечка и пожарогасител ..

Редактирано от Ch Petrov
  • Ха-ха 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ch Petrov
Отговорено (Редактирано)

durex.png.6af764e86eac284c171cbe215121a095.png

Срещат се двама глухонеми. Единият започнал да се оплаква, че все не може да си купи презервативи. Другият му дава мъдър съвет : отиваш в аптеката, изваждаш парите и ги оставяш на щанда, изваждаш члена си и тракваш с него по щанда. Продавачът няма как да не те разбере.

На следващия ден се срещат (превод от жестомимика) :

- Еe, купи ли си презервативи ?

- Направих всичко така, както ти ме посъветва : извадих парите, оставих ги на щанда, извадих члена и тракнах с него по щанда. Аптекарят ме изгледа умно, извади своя член, тракна с него по щанда и взе парите – неговият се оказа по-голям..  

Редактирано от Ch Petrov
  • Ха-ха 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

viber_image_2020-07-04_15-50-58.jpg

  • Ха-ха 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

Fani Davidova:

В наше село плъзна епидемия от биоеко "фермерски магазини" - по три на пряка. Всяко нещо, за което попиташ се продава със заклинание - продавачката те поглежда право в очите, хваща те за ръката и прошепва "Сиренето е от био ферма в Карапръдлево, ние (винаги сме ние) сами си го носим (?!) от мандрата на Ламбрев (явно, ако не го знам Ламбрев съм големото зле) - 20 лева за сто грама е да видите ИСТИНСКО сирене като от нашето детство (задължително сравнение)! Тука вече тона се повишава и звънват нотки на гордост - айде, опитайте, опитайте го да видите, че друго сирене няма да поискате". Други много ценни неща, които естествено са като от "нашето детство" са прясно мляко, което ми обещават да се развали още преди да съм се прибрала, то пък обикновено е или манастирско или калугерско. Както каза Василена, ще речеш, че в нашата малка, но духовна страна манастири на всеки хълм - в тях фрашкано с работливи монаси и кипи бурно производство - то мляко се кваси, то масло се бие, сирене се сири, пчели хвърчат ... добре че са много монасите у нас та смогват да зареждат био магазините.

В същите задължително "Фермерски" магазини се продават биоеко плодове и зеленчуци - ябълки за екоавтентичност бити от градушка два три пъти, круши газени от трактор, моркови с приятно изгнил цвят. И за ОЧЕИЗВАДНО доказателство за биоеко произход - задължително в смачкани мукавени пликчета - за да се подчертае интимната близост с майката природа. Плодовете също са много изгодни, особено имайки предвид че здравето цена няма - ябълките са по около 7 кинта килото, морковите 5 кинта връзката, за крушите направо не смея да попитам. В някои по-лОксозни магазини има и хляб - лимец (начи ако няма лимец хич не ми го фали), ръжено брашно, стърготини талаш, люспи, семки, секви отломки и шишарки. Колкото е по-твърд, толкова е по-истински, някои ДАЖЕ с лека плесен - ебаси здравето.

А при хранителните добавки ... там е цяла вселена пълна с магични имена и ритуали според мен изключени от естествените науки, но не и от весталките на здравословния живот Мира Добрева и Гала - последната й препоръка, която уцелих беше да пием чаша затоплен колаген сутрин на гладно - сметайте как след двете чаши гореща вода отново сутрин на гладно (да не пренебрегваме Дънов!), обръщам и един топъл колаген ...

За напреднали има много чудеса - пробиотици за вегани, витамин Д с метаболити (не е някъв си там обикновен тъп витамин Д) биофлавоноиди, и към триста вида "комплекси за жени" (прави впечатление, че мъжете са доста ощетени откъм комплекси за красота и здраве) - то не е вечна младост, детоксикация и укрепване маматасижаса. Ако случайно, но много случайно, някой се усъмни в чудодейните качества на някой витамин с метаболит и попита какво му е действието и кой орган точно ще стане като чисто нов - дежурния отговор е "пречиства организма и укрепва имунната система"

Няколко неща, без които не може! В смисъл появяват се чат пат продукти, които изгряват, имат своята слава и залязват (жожоба, зелено кафе, бял чай, брашно от черупки), ноооо има няколко продукта, които са вечна класика - евъргийни така да се каже:

1. Спирулина

2. Плацента

3.Коластра

4.Кактус

Други няколко неща, от които трябва да се пазим като от чума:

1. Парабени - не знам какво е, но със сигурност е много гадно

2.Подобрители - под това твърде общо заглавие се крие ГОЛЯМАОПАСНОСТ.

Сичко останало е капки, настойки, годжи бери,кю тен, екстракт от яйчници на прилеп, кактус отгеждан в сърцето на амазонската джунгла, чия, фия, амарант, анатол, саностол и пр. Прави ми впечатление, че киноа на един и същи вносител в плод и зеленчука до нас струва 5 кинта, но веднъж минал под табелата на съседния биоеко фермерски магазин вече добива други качества, съответно и цената му хвърчи - както казах здравето цена няма.

Предвид горното смятам, че ако спазваме елементрани правила, пием си биофлавоноидите редовно, не пропускаме топлия колаген и се мажем с коластра и тук таме плацента, единствения шанс да умрем е посредством глух, тъп удар с тухла или изяждане от акула. Иначе просто не виждам как ще стане!

  • Ха-ха 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Теди

Жестоко! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Marangoza

Само за мераклии...!

106423263_2342491386047386_7203481403022818214_n.jpg

  • Ха-ха 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ch Petrov

94833348_.thumb.png.f8a41062e0ba73d96e8de37980bed33c.png

  • Ха-ха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ch Petrov

                                                                                    Махни се, птицо проклета

dron.thumb.png.9b0ecbccfa59c27db8af8d95379a2680.png

  • Ха-ха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

Сергия на пазара. Продавач на краставици. Жена го пита:

- Хубави ли са краставиците?

- Ей там отзад има пробна.

  • Ха-ха 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

IMG-e026e3f7e6dc23216a40cac8db2659f7-V.jpg

  • Харесвам 1
  • Ха-ха 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

И бившата Ангелкова има такава...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела

Любовницата в леглото с мъжа. Влиза жената. Той скача, запушва на любовницата ушите и вика:

- Жена, ако ме обичаш ще кажеш, че си ми сестра!

  • Ха-ха 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

IMG-5404f979b561229db5774d6507fe744b-V.jpg

  • Ха-ха 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Миленка®

Днес, когато в чата обсъждахме сдружаването за закупуване на дробилка и @Mihail Mateev, направи предложение да участва с 50 лв., а в замяна да получава плодове от всеки участник, та се сетих за един разказ и току що авторът му любезно ми предостави необработения вариант. :)

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10210576438069943&id=1316260006

 

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

Двама канибали пекат ( член на БГ политическа партия с 4 букви) на шиш:
-Не го върти толкова бързо!
-Като го въртя бавно, краде от дървата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Миленка®

Из дневника на американски пилот:
Петък - запой с руските летци.
В събота едва не умрях.
В неделя отново запой с руските летци.
В понеделник - защо не умрях в събота.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

Полицай на влизане в София: 

-Добър ден, Вие откъде сте?

- Епа от София сме.

-Кравата какво дава?

- Млеко́ дава.

- Айде обратно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

В тоя жарък, адски пек,
слънцето ме взе на мушка-
що не станеш чушкопек,
а пък аз ще съм ти чушка...

  • Харесвам 2
  • Ха-ха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване