Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Recommended Posts

Славянски

04-12-53-243206548_10225422889574460_7740455863557207987_n.jpg.3e5ec1df32122655a55badb56739e5c8.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

Фън шуй за мазе: ако бурето с вино е до кацата с киселото зеле и са на северозапад от суджука и лютеницата, то къщата ще е изпълнена с добра енергия през отоплителния сезон.spacer.png

  • Харесвам 1
  • Ха-ха 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Това парашутът бил някакво напълно ненаучно изобретение, разбирам. Да обясня: нали като се тества някакво средство от медицинска гледна точка, трябва да има и контролна група, да се види без него как е, пък с него как е - дали спасява животи. В последно време хората много се цупят, че видиш ли еди си какво не било доказано, че работи, по правилата на науката, съответно няма как да го приемем като валидно предложение. Та оттук аз доколкото разбирам никой с парашутите не е провел истинско и пълноценно изследване, което включва две изследвани групи - едните скачат с парашут, другите без. И се гледат резултатите. Съответно от парашутистите може да се пробва дали дава разлика между падане с отворен парашут и съответно с неотворен. И ги разбирам скептиците, които, ако няма научни изследване черно на бяло, не биха въобще скочили с парашут. Пък дори някой някъде да е скачал. Това е апокрифна информация. Тъй че ако пада самолетът, всички сме обречени. Обречеността е ценност в днешно време. Черен хумор.

То и човек ако се случи да се дави в реката и види някой надвиснал клон, има ли нужда от изследвания да се увери, че ако се хване, би могъл да се измъкне?  Да се смееш ли, да плачеш ли? А бях чувал, че удавник се хваща и за сламка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

original-ec07aefd-34e3-4bdf-b6fe-01b1fb7495ec-2.jpeg

  • Ха-ха 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Котарак без чизми

В Япония продължителността на живота не е разликата между датите на смъртта и раждането, а това колко време си бил щастлив.
Като разбрал това Вуте възкликнал :
- Пено, я на мою камик сакам да пише: Мрътво роден!

  • Ха-ха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Някои пък обичат да си карат с кеф мощно и за кратко, после (като се утрепят на пътя) цял живот мъртви!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Теди

Тенденции в строителството на село.

20211011_103831.jpg

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Никога не съм се интересувал от въпросния анимационен сериал, но имат някои попадения. Това е от 2010 г.:

https://m.youtube.com/watch?v=V5ATxwXSvKo

The "Center for Disease Disinformation" - няма шега, няма измама :)

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Котарак без чизми

- Ще ми развалиш ли 100 лв?
- Не мога, но благодаря за комплимента.

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Миленка®

viber_image_2021-10-14_15-14-03-760.thumb.jpg.f79837ef50cc618ae4f3d023d460e242.jpg

  • Харесвам 1
  • Ха-ха 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост

ДО КАТО СИ ЧИСТЕХ УХОТО С ОТВЕРТКАТА,ИЗЧЕЗНА ЗВУКЪТ НА ТЕЛЕВИЗОРА...
ОТ КАКВО МОЖЕ ДА Е?

:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски
На 18.10.2021 г. at 16:49, ivanina написа:

ДО КАТО СИ ЧИСТЕХ УХОТО С ОТВЕРТКАТА,ИЗЧЕЗНА ЗВУКЪТ НА ТЕЛЕВИЗОРА...
ОТ КАКВО МОЖЕ ДА Е?

:rolleyes:

Най-добре се обърни към специалист!

Аз пък се кефя на колегите от CNN, еталон в журналистиката:

02-17-43-246168745_173881538246075_6721030840215581201_n.thumb.jpg.c6d5ed471964bde7647dd225d08fde27.jpg

Джо Роугън: "Тия дни пия много вода."

CNN @надежниизточници: "Джо Роугън промотира поглъщането на течност, която обикновено се използва за охлаждане на двигатели."

Остин, Тексас - В неотдавнашен подкаст крайно десният теоретик на конспирацията Джо Роган говори за това как се е хидратирал с вода, включително по време на положителна диагноза Covid. Водата е често срещана охлаждаща течност, използвана в различни модели автомобили за регулиране на температурата на двигателя, и насърчаването на употребата на охлаждаща течност за двигатели от хора може да бъде опасно. "В никакъв случай човек не трябва да консумира охлаждаща течност за двигатели като лечение за Covid. Тя е опасна и не може да замени ваксината", коментира д-р Фаучи, когато е потърсен за коментар по въпроса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

image.png.dddce8eaeacff100c208d90ab13dfeca.png

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Поздрав за гъбарите.:grin:

**** 

Не знам кое ми харесва повече - да събирам гъби или просто да ходя бавно, с качулка на глава и с нож в ръка в есенната мъглива гора.

****

И на мен ми се върти в главата в неделя да се поразходя с нож в ръка из Сърнена Средна гора... Дано успея. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Актуален хумор:

12-13-09-246413392_10220534108242610_5833891360878680577_n.thumb.jpg.3ce86ad8033b3814ac0c87e420fef311.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозето ме наби!

Аз съм имал Зелен сертификат, бе! Никой не се оплака, че е син :D

IMG_20211023_M.thumb.jpg.dab743764d85a8fce491fc150d70e991.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

 

  • Ха-ха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®
преди 23 часа, Славянски написа:

Малко стара анимация от зората на киното, че и с удивително послание:

https://m.youtube.com/watch?v=xyJqaS5niaM

Май е фалшива и тая работа... https://www.reuters.com/article/factcheck-covid-cartoon-idUSL1N2P325Z

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване