Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Recommended Posts

Теди

funny-pictures-enough-with-the-snow-im-g

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

- Г-жа Петрова, виждам, че ядете месо, пък казахте че сте вегетарианка?
- Днес ми е разтоварващ ден...

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела

FB_IMG_15305587818469785.jpg

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Теди

Градинарско изкуство.

36823145_1805940516115568_4773472235262312448_n.jpg

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела
преди 13 часа, Теди написа:

Градинарско изкуство.

36823145_1805940516115568_4773472235262312448_n.jpg

Сътворението(началото) на всяка манджа ;)

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Теди

О, да, много по-добре :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Репичка

Как се нарича злият петел?

Супа!

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Теди

Пак готварско. 

IMG-8a32ffb97fb373535b7fbfb4bddbef33-V.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Теди

Този е за картофи. Източник

 

Дойде време да ви разкажа една история за земеделието. Знаете, че аз винаги съм бил съпричастен към проблемите на българския кър и неговите труженици. Дори имам няколко монографии, които засягат важни теми като "Мелиорация на хумуса при хидронепретенциозните кореноплодни култури" или "Предимствата на ранното третиране със син камък пред късното риголване при карловския мискет". Аз поглъщам жадно всяка земеделска вест в пресата и дори мога да ви обясня научно защо през февруари 74-а година арпаджикът се срина на токийската борса, но това е друга тема! Всъщност искам да ви разкажа за едно събитие, което толкова ме развълнува, че вече трети ден не мога да заспя. Събитието е Международният конгрес на картофопроизводителите, който се състоя миналата седмица в село Малий Компирчек, недалеч от Чешке Будейовице. Темата на конгреса била "Развитието на белия картоф в постиндустриалното общество" Пръв се изказал представителят на домакините - прочутият чешки агроном Иржи Сухопарек: - Колеги картофци, рад съм да кажем, що наши агрономци култивирале дивадло картошку, посадили в нивичку на 15 апржил, але на 15 октоумвер вшистке компирци биле фантастично узрелички!" Следващият докладчик бил сръбският агроном Йован Берекетович. Той засукал мустак, прокашлял се заплашително и изревал: - Йебем ви чешкио компир! Яс до мойта куча си имам една бахча, садим српските компири на 15 май, а на 15 септември ги вадим врло зрели. После цела зима се пружим до огино и пцувам колорадскио бръмбар на макя! Последен думата взел кроткият представител на чукчите - агрономът Гайдар Картофчук от колхоза "Красная редосеялка" край Магадан. Той погледнал срамежливо към пода и тихо казал: - А мъй чукчите - картофите ги садим на пятнадцатого юня и на шестнадцатого юня ги събираме! Цялата световна картофовъдна общественост била потресена. - Как! Искате да кажете, че при вас картофите узряват за един ден? - Абе не че узряват - въздъхнал чукчата - ама голям глад, бе майка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

Това последното е разтеглена и глупава версия на оригиналния виц, който звучи така :

 

Чукча участва в съветска земеделска конференция, където всеки представя постигнатите резултати от последните години. И така, къде отгледали 2, къде 3, къде 5 реколти картофи за една година, излиза Чукча и вика - ами ние отглеждаме 365 реколти годишно. И как, бе, Чукча, сподели и ние да знаем? Еми как, утром сажаем, вечером убираем. (сутрин ги садим, вечер ги прибираме)

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Репичка

 Моментът,в който опържиш кюфтетата и захлюпиш тенджерата с капак,а от вътрешната страна се образуват капки. Реалистите го наричат конденз, а мистиците - сълзите на вегана

  • Харесвам 5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ПустинЯк
На 5/13/2016 at 21:50, Теди написа:

Като стана дума за календари ..... това е е от популярния Ирландски фермерски календар за 2016 г.

8.png

ДЗидарията е добра. Освен градинар съм и строитяр. ИзДЗидано е много прилежно стенчето.

Супер е за некой панелец, тоже !

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Репичка

Не казвам, че в стаята ми е жега, но два хобита току що хвърлиха пръстен в нея :DDDDDDDDDDDDDDDD

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

"Неведоми са пътищата Божии"

 

godants.jpg

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Репичка

"Никой не е застрахован” - Олимпик

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Репичка

И тоя вечен страх да не се натъкнеш на бившата,докато прекопаваш градината 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

Веганството ни прецаква още от Сътворението....
Ако Ева беше изяла змията, а не ябълката – сега всички щяхме да сме в Рая ...

e50af7880fdf2c308de2_550.jpg

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозан

42447172_1420471328055314_8952691777542815744_n.jpg

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Като каза лоша ракия се присетих за един дядо на село, който като иде на селския казан да вари ракията (макар че тука му казват "пече") си кара до последна капка. Това, което всеки би отделил като патоки, под 45 градуса, той си го смесва с общото количество. В резултат ракията му има доста гаден дъх и вкус, а отделно как киселее не е истина. Всички му се подиграват, но той, като всеки истински пияница, държи на своето. Коронният му лаф е: "Киселичка, ама веселичка!"

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозан

...веселичка, ама киселичка... А на сутринта и по-кисела ти се вижда. Пил съм такава ракия - смрадлива и кисела. То не се пие братче тая гадост :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване