Боби Димитров

Масло От Нийм (Neem Oil)

66 мнения в тази тема

Един въпрос от начинаещ - маслото от нийм е течно, но не се разтваря. Водата е с температура като за бебе, кастилски сапун и масло по една супена лъжица в 2л вода, Тръсках на ръка - полепна по стените на съда, бърках с пасатор - още по-зле - стана на бучка посредата на съда.

Къде бъркам?

Благодаря!

П.С. Боби, благодаря за пратката, днес стигнах до Еконт да я взема.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз първо смесвам маслото  със сапуна, разтръсквам ги хубаво  в пръскалката да се слеят двете съставки и да се  уеднакви сместа  и после добавям топлата вода. Първият път и аз си пръсках само хладка водица, да не говорим, че бях объркала кое е маслото и кое сапуна:smile:. Успех!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@flameelement Аз правя емулсията като смесвам 1:1 нийм и сапун в малък буркан. И двете да са на около 25-30 градуса темп. Не ползвам пасатор, само с друсане като айрян, за 2-3 минути е изцяло готово. После тази емулсия я изливам в 15 литрова пръскачка, пълна с вода на телесна темп (теста с лакътя) и си се разтваря чудесно.

2 души харесват това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сърдечно благодаря за обясненията, аз греша там, че първо сипвам водата и после разтваряне няма.

Довечера ще тествам първо да смеся нийма и сапуна.

Благодаря още веднъж!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби здравей, нов съм и имам проблем с листни въшки! Лозан ми препоръча нийма, и бих желал,ако може, нужната доза за няколко дръвчета. Проблема съм показал в "Да се запознаем", тема Гроздето. Благодаря предварително!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запиши се във формата за заявки, моля :) Разфасовката е 500 мл за нийма и за сапуна, ако искаш от него.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

В момента само ти разглеждаш тази страница.