Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Isa Bel

Нестандартни идеи и експерименти :)

Recommended Posts

Isa Bel

@Димо аз ползвам това вече 4-5 години и не е мръднало, последните 1-2 години изкара и зиме и лете навън, не се нищи защото го режа с поялник ...

https://www.aquamat2000.com/bg/products/Мрежи+селско+стопанство/Мрежи+против+плевели+++Мулч+срещу+плевели/Мрежи+срещу+плевели_281/Тъкан+срещу+плевели+Agritela+Nera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост

А, знам и при мен не се нищи. Върху фолиото изградих цялата дейност в градината. Без него нямаше дори да си помисля да започна. Три декара не се гледат съботно - неделно току така... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Димо

Благодаря ви!  Ще пробвам задължително. Доста по-скъпо идва тук но въпреки всичко наистина е незаменимо. Аз и под културите го разстилам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гинка Димитрова

Здравейте! Не знам дали тук му е мястото на моя въпрос, но ще пробвам. Имам развалена слънчогледова отсевка (не става за храна на животни) . Та искам да попитам дали мога да я използвам за мулч в градината?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
алина
преди 2 часа, Гинка Димитрова написа:

Здравейте! Не знам дали тук му е мястото на моя въпрос, но ще пробвам. Имам развалена слънчогледова отсевка (не става за храна на животни) . Та искам да попитам дали мога да я използвам за мулч в градината?

Страхувам се, че и мишки и слепачите(сляпо куче) я  харесват.Аз  чурупките от орехи и лешник сложих вместо мулча, и мишките гризкаха него, търсили храна , понеже мерише на хубаво, ядливо..Освен  да обработиш отсевка с нещо, неприятно за гризачите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Аз си мислех, че кокошките всичко ядливо нападат - включително и въпросната отсевка. Рано или късно ще се компостира, но да не привлече някакви животинки, както каза и Алина. Не знам какво количество е. Но щом е органична материя, би трябвало да става. Нетрадиционно почвено покритие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване