Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Нуша Калчева

Търся да закупя семена/коренище...

Recommended Posts

Анабела

Zdravei Abaris,molia da me izvini6 za  kusniat otgovor,Niamam nikakva ideia koga se vadiat korenite my ,s neturpenie 6te o4akvam da mi izprati6 kolko ima6 vuzmojnost,4etox vuv foryma vi tyk ,4e se sadiat okolo ovo6ki i tui kato imam 30 druv4eta pone na edna 4ast ot tiax da im zasadia 6te e ot polza.Molia.te napi6i mi po kakuv na4in 6te ti e ydobno da mi gi izprati6 (ekont ,Spidy) za men e bez zna4enie.Razsad ili koreni su6to,samo da yspeia da go razmnoja.Pri nas vuv Varna vremeto e prekaleno toplo za sezona (ve4e laleta i narzici sa po4ti na pupki)taka ,4e i na razsad ako ima6 ,kato my sloja i pokritie vse pak 6te triabva da trugne. Blagodaria ti i o4akvam otovorut ti.Leka ve4er

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Анабела
На 24/01/2019 at 11:11, Евелина написа:

Черен оман повечето сме го купували оттук http://www.balkep.org/root-cuttings.html 

Полски хвощ за засаждане или сухи корени ? Голяма беля е полския хвощ (или каквито там още видове има), при мен има в парцела, аз го скубя, той избива .. . Има много дълбоки корени, расте при високи подпочвени води. Мога да извадя корени пролетта, след месец-два.

 

Ivelina blagodaria ti za otgovora,6te ti buda iskrenno blagodarna za koren-dva ot polskiat xvo6t presen mi e nyjen imam i miasto izvun gradinata  ,kudeto 6te moga da go razmnoja i izpolzvam za v bude6te za pruskane na ovo6kite.6te o4akvam da mi pi6e6 i suob6ti6 na4inut po koito 6te e nai ydoben za teb da mi go izprati6.Podariavam koreni ot iris julto -lilavi.Leka ve4er

 

 

 

 

 

 

 

 

Ivelina blagodaria

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване