Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Боби Димитров

Среща в София

Recommended Posts

Боби Димитров

Идеята на Гого за обикаляне на градините е супер, но да се има предвид, че неговата градина е за изложба и краси ФБ страницата, докато нашата примерно е демонстрация как се култивира троскот. Освен това домакинството е ангажимент, тъй че нека пробваме за начало една среща на неутрална територия, в някое кръчме.

 

Преди да стане прекалено сериозна организацията, да видим кой би дошъл на среща-раздумка, без задължение да носи семена за размяна. Реалистично според мен е преди края на февруари или първата половина на март. Ако остане по-натам, направо на феста.

 

Място на срещата. Не съм ходил по заведения от години (освен Поли в Люлин), тъй че по-запознати да предложат.

 

Време на срещата. Вариант 1 е вечерно след работа в работен ден, според мен реалистичен. Вариант 2 - в почивен ден, от обяд или следобяд. Само дето в почивен ден всеки гледа да мръдне някъде и... сложно.

 

Хайде, очаквам всеки да си каже какво може и иска :)

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

аз общо взето мога по всяко време - стига да е ясно няколко дена предварително (предпочитам все пак да не е събота вечер, когато традиционно жена ми организира други мероприятия) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Стефан Стоилов

Аз мога през седмицата - ако съм на работа - след 19.00. ако не съм - по всяко време. За събота и неделя - пак е относително, дали няма да има други задачи. Като гледам, повечето сте от западните райони, та ако се организира нещо може да е някъде в Люлин примерно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Теди

Мога през седмицата след работа т.е. след 17:30ч, но и през почивните дни също.

За предпочитане в близост до метрото.

Ето един вариант, ако ви хареса, с жива бира до метростанция НДК: http://www.alehouse.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

Редакция: Утрото е по-мъдро от вечерта. :) Не ме бройте за среща. По-ясно от това, здраве му кажи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозан

През седмицата след 17:00 съм на линия с ден-два предварително уговорена среща. Празниците съм пак на линия за сега, но е добре да знам по-отрано, че да отложа ските :) За сега казвам, защото още няма мероприятия по двора, но след месец се започва. За заведение нямам претенции. Така ще е по-лесно да се избере място. В тази бирария не е лошо, особено като спре тока :D ....да видиш как протичат крановете, а броячите спят :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

Може би трябва да обсъдим и вариант за среща на обяд примерно в неделя - за такива като Алис, а и други, които не са точно от София.... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

Ру, не ме бройте за среща, ще чакам репортаж от събитието. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

Еми аз казах - поне две дами трябва да има, за да се вдигна на срещи... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Е ми освен да взема жената, и без това тя е главния мераклия!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

ама разбира се, че ще я вземеш, щом има мерак. (иначе ми е ясно, че така и така няма да те пусне без нея ;))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

А бе мани ти, с двете хуни е сложно, забравил си какво е :) ! Освен да напраим верно срещата в Поли до метрото в Люлин, да може поне за малко да ползваме бабата отгоре!

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

Ами Люлин става, щом е до спирката на метрото. (Аз хич даже не съм в западен район - даже кварталът ми е много Изгревен ;), но Люлин с метрото ми е на минути разстояние... )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Абарис

Тая среща за хора от София ли е? Щото през работни дни да се идва за седянка от дълбоката провинция няма много смисъл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

Ами аз затова предложих, да обсъдим варианта, да го направим в неработен ден на обяд. Така хората от дълбоката провинция ще могат да пътуват спокойно, да пристигнат навреме, да обядват в приятна компания, да разгледат забележителностите на столицата, да посетят опера или театър вечерта... и да си пътуват обратно напълно изтрезнели от обедното парти...  - абе изобщо пермакултурна работа.... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Абарис, според мен за теб ще е по-сгодно да направите една пловдивска среща с Варела и Гого, хем по-близо! А ако тъй или иначе имаш път към София, кажи кога, може да се съобразим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Оля

Да взема и аз ли да се запиша.. да попия малко вдъхновение и мотивация за тази година :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Ееее, браво, мислех, че си ни забравила вече, от как придоби оня имот на баира! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Оля

А, не съм! Как ще ви забравя.. просто в градинарството съм гола вода :)  Тази година ще се помъча да си организирам по-добре времепространството, пък току виж започнали да ми се получават някакви неща :D

Но с бирите не изпитвам трудности. Мога да предложа Спорко, като сборен пункт :) (малко е рокерско)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Абарис

Принципно нямам ходене до София. Ако на някой от наоколо му се ходи може да измислим нещо да се обираме и да ходим с една кола или нещо такова. Ако не стане друг път ще е.

 

Хм, един приятел като чуе за Спорко само за това ще дойде. Ама пържените картофи едно време бяха по добри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване