Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Боби Димитров

Среща в София

Recommended Posts

Ivaylo Bogomilov

И аз бих се включил в една среща, идеята е супер :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Как сте за среща следващата събота или неделя (25-26), от 13:00 нататък (следобедно към надвечерно, кой когато може), на МС Западен парк?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

Аз съм ОК. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Теди

И аз съм ок.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Стефан Стоилов

И аз съм почивка и двата дена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ivaylo Bogomilov

аз съм ок за неделя, ама когато групата реши :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Ами хайде неделя, дано Лозан не е на ски, че да дойде и той да върже кънките :D

 

Който иска, може да донесе буркан с почва :) И семена, и резници, и каквото ви е на сърце :) Аз лично ще взема цялата купчина семена.

 

Ей тука, маси големи, няма навалица, спокойно: https://goo.gl/maps/BLi5vcB3LVt

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

Аз мога да донеса семена от домати. Сигурно съм събрал от 15тина сорта, но количествата ще са съвсем минимални - по до 10 семки от сорт и не знам дали си заслужава, ако има повече желаещи - да си разпределят по 2-3 семки... 

 

От Лозан (дано да дойде) се надявам да получа резници от лозички за вкореняване. Иначе ако някой случайно може калеми да донесе би било чудесно, за да си пробвам ножиците за ашладисване. 

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Стефан Стоилов

И аз ще се постарая да дойда! Ще донеса буркан, както и разни семена. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Оля

Мрън :( Неделя съм на бооорд :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

Мрън :( Неделя съм на бооорд :(

На боорд аз ходя в работни дни -през  уикенда е лудница. А и тази седмица ще е много топло и в неделя ще е по-скоро за сърф или водни ски... ;) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Оля

На боорд аз ходя в работни дни -през  уикенда е лудница. А и тази седмица ще е много топло и в неделя ще е по-скоро за сърф или водни ски... ;)

 

Така като го гледам в момента, ми харесва. Пък и тва мойто е курс, гори ако не ида..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозан

Идваааам :) Ските се отлагат! В четвъртък ще се метна да поокастря овошките и да взема буркана, и резниците. В 13:00ч. във въпросната пицарийка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

Идваааам :) Ските се отлагат! В четвъртък ще се метна да поокастря овошките и да взема буркана, и резниците. В 13:00ч. във въпросната пицарийка.

Ако ще кастриш овошките и ако не ти е проблем - вземи някой резник и от тях (за калеми).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

Ами тъкмо може да си харесаш някое семенце от домат. Ще нося по малко от следните сортове:

 

 

аморозо

Аунт Джъртис Голд

бели черешки

Бяло биволско сърце

вилма

Евъргрийн

зелено грозде

Златен медал

Литъл лъки харт

Матина

Пол Робсън

Спеклид роман

Черен ананас

Черен принц

черна слива

черни черешки

Черно биволско сърце

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Оля

Ами аз май няма да ходя, предвид скандалното време тези дни и слънчевото затъмнение, нещата си намирисват на чупен лакът за трети път.. Така че ще опробвам да го избегна. А и към 13 може да ме е хванал пиянският глад, ако не ме домързи днес да изляза.. Тъй че мое и да взема да дойда.. Пък! Боби, сменял ли си телефоня, ако реша нещо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ivaylo Bogomilov

Желание има възможност трудно, изкълчих крак в петък и скоростта ми на придвижване клони към нулата, ако има подобрение утре ще се опитам да се включа, а за малините ще откопая другата седмица за Теди и Боби. Втори ден лежа и се чувствам като Караджата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

За Лозан: https://photos.google.com/share/AF1QipM0YZ3echNIt9AEwgpDxrFirKuTsd_VPHKQQyNIv_zwVMl9GArOAUn2xAcQQgw5Xw?key=YzRTRHptVEZhLUQyNmc4NGxkRHBYRGtoN0N6VG5R

 

Отвори някоя твоя и кажи какво е дережето? Отворих няколко, само сухи люспички има вътре и една изядена с буба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Стефан Стоилов

https://drive.google.com/drive/folders/0B-pnc6CdxH0NdjFabVRpWWQxdnM?usp=sharing

 

Тук може да разгледате част от доматите, чиито семена разменяхме вчера. Имената на някой от тях са "работни" варианти на българските - червен едър и розов едър от различни райони на страната. 

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Ехааа, мерси, страхотен албум!

 

Ру, от тези сортове, дето вчера беше донесъл, освен Лабрадор, кой друг би казал, че е ранен? Всъщност този въпрос важи и за Стефан!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване