Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Боби Димитров

Среща в София

Recommended Posts

Ру®

Матина е ранен - той, за разлика от Лабрадор, е индетерминантен. 

 

Зелен гигант и Пол Робсън раждат сравнително рано като за големи домати, но не може да се каже, че са ранни. Повечето черешки също раждат по-рано от големите домати.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Стефан Стоилов

Ехааа, мерси, страхотен албум!

 

Ру, от тези сортове, дето вчера беше донесъл, освен Лабрадор, кой друг би казал, че е ранен? Всъщност този въпрос важи и за Стефан!

Аз понеже ги отглеждам в неотопляема оранжерия, не мога да кажа, че имам особено ранни. Както ru каза, Матина, стават по рано, също и Идеал, Кечкемет, Дружба. Черешките, както и жълтата круша, ако ги подхраня 2-3 пъти с коприва и кокоша тор нямат обиране от лятото та чак до късна есен, докато не ги убият сланите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

Не разбирам защо точно Боби зададе въпросите си тук? Който се интересува от домати и грозде, ще отвори доматената тема. За лозето не знам дали имаме тема. За него пишем, където стане дума, което е признак на голям мързел. :D Мога да преместя постовете, но ще го оставя на Боби (за наказание :P).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозан

...Еми след като не са преместени да си кажа.

Боби и Руруру за сорта лозе:

 

На външен вид е 1 към 1, вкуса е приятен определено и много сладък, а за аромата не знам дали е мискетов, защото не съм такъв познавач на вината. За мен за 4 вида: бяло и червено и такива, които ми харесват и другите :)

 

Боби за семената от Пиния:

Довечера ще поначупя и аз да видя какво е положението. При мен 10 от 15 семена покълнаха и сега имам 8 живи растенияpost-248-0-14177700-1488377214_thumb.jpg

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Супер! Освен на есен да докараш една чепка и да видим има ли мискетов аромат :) А за пиниите, погледни и ми кажи. Сега съм сложил останалите във вода, но подозирам, че са празни и те...

 

 

пп: Аз мисля да не местя постовете, тук се получи добра дискусия, пък и за наказание на Алис :D

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозан

Както го орязах тази година, може и по едро да стане. Дано годината е добра и реколтата е с добра захарност.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване