Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Варела

Без мотика, майна...

Recommended Posts

Евгени

Аз предлагам да е в 13.00ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Абарис

За тази неделя ли говорите? Тази неделя може да мога да дойда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Евгени

Да, тази неделя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела

Супер, значи утре неделя 19.03 в 13:00 часа в бирария Кичука.. това е точно срещу Механотехникума на ъгъла на Скопие и Братя Бъкстон - http://plovdiv.zavedenia.com/1563/Birariya.Kyuchuka/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела
Отговорено (Редактирано)

Нова среща по градините?.. Приемам гости на 29 и 30 април.. предлагам кафе, чай, ракия, марули, лук, чесън, домашно изпечен хляб.. кИфтета и кИбапчета също има на една ръка разстояние (транжорна Сиана).. Добре сте ми дошли.. Само пишете кога или звъннете 30-45 минути предварително +359885081101

Може би беше добре да добавя, че аз смятам да си поработвам лееекинко.. ей тъй докато си говорим.. имам да садя ранно домати.. фасуль.. кукуруз.. босилек.. тагетис.. целина..

Редактирано от Варела

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела

Опа, Пловдивската група..

Фиданото и Зеленият отбор организират размяна на семена в Събота, 26 януари 2019 г. от 11:00 ч. до 17:00 ч. в Отсреща в Пловдив.. ако някой му се ще да се видим ще съм там и ще се радвам да се видим..

https://www.facebook.com/events/2211435462444510/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела

Ой, Пловдив!!! .. и околовръст ;) Една инцидентна срещичка?

Говорихме с @Димо 33за евентуална среща с него и @Venetka в четвъртък, 14.11. .. Принципно мога всякак след 17:30, но до 18 часа трябва да взема Митко от ДГ.. така, че за мен най-удобно би било нещо в Кичука или наоколо, за се довлечем по-бързо.. та за Кичука се сещам за Фиестата - https://goo.gl/maps/4Aqzsdt4Eeppv18r8

или пък Пожарната, която е на Цар Асен, зад партийния дом - https://goo.gl/maps/1yNjBJWwqjdAbPcJ8

Та @Гого и @Евгени и за вас се сетих.. Също и за @Isa Bel.. Кой друг беше в Пловдив? @WildLady?

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела

Ами засега сме трима.. аз, Димо и Невяна.. четвъртък след 18ч в Сентрал парк, Младежкия хълм https://goo.gl/maps/uG7GiBLmdMCHDNGt7

Само др-бр ще е минисрещичката, без размяна на семки и глогинки:D  .. всъщност една глогинка-баярка ще има и 5-6 до 10 семки :D, но само толкоз.. бира и картофки ;) 

Та добре сте ни дошли..

Редактирах мястото, че ще съм с Митачето.. затова Сентрал парк, Младежкия хълм

Редактирано от Варела
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Забрави резниците от черния пипер... Ама аз не съм ги забравила. Айде до четвъртък... потапям се в работа... отново.

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост

Комшията на село ме замисли, че съм се преработил и му викам, че се връщам на работа, и ще си почина. 

Та да не стане и с теб така.  :))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
WildLady
На 11.11.2019 г. at 14:38, Варела написа:

Ой, Пловдив!!! .. и околовръст ;) Една инцидентна срещичка?

Говорихме с @Димо 33за евентуална среща с него и @Venetka в четвъртък, 14.11. .. Принципно мога всякак след 17:30, но до 18 часа трябва да взема Митко от ДГ.. така, че за мен най-удобно би било нещо в Кичука или наоколо, за се довлечем по-бързо.. та за Кичука се сещам за Фиестата - https://goo.gl/maps/4Aqzsdt4Eeppv18r8

или пък Пожарната, която е на Цар Асен, зад партийния дом - https://goo.gl/maps/1yNjBJWwqjdAbPcJ8

Та @Гого и @Евгени и за вас се сетих.. Също и за @Isa Bel.. Кой друг беше в Пловдив? @WildLady?

Еее да му се не види, какк не влязох по-рано да видя :( сега много ме е яд, че съм пропуснала такава среща ....Друго събиране ще има ли ? Защо не ми идва на имейла писмо, акоо имаше щях да съм в час . 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела

Ами другата мисля да я направя работна, при мен на Беломорски.. има супер много троскот за чистене, та на мен всички недъждовни/незамръзнали съботи и недели планирам да са ми там.. но ще пиша в другата тема..

А "ресторантски" срещи винаги може да спретнем при лошо време..

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
WildLady

Като каза троскот, направо се плаша..... моя двор е същия- как точно го чистиш? Пролетта всичко на ръка чистих, но лятото все едно нищо не съм правила и вече не ми се подлага на същите мъки ;) 

А за срешите, ще се радвам наистина да обменя повече опит с  всички вас :) Много тръпка, мерак и грешки и радости като за първа година в двора, надявам се радостите да се увеличат идната :D 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Ако искаш известия на мейла, @WildLady , трябва да си настроиш в профила известията!

Отваряш тук и скролваш надолу и четеш и избираш :)https://bezmotika.com/notifications/options/

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
WildLady

Боби, мисля, че съм го направила, явно където коментирам идват известия, само ако съм спомената в коментар, не :) Сега даже си сложих известия на декстопа да скачат :D  Идват ми известия и за нови теми също

Благодаря, поне актуализирах :) 

Всичко е заради мен- докато е поносимо и зеленко навън, гледам да съм на открито без компютри и телефони, че цяла зима вътре..ужас ;) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела
преди 15 минути, WildLady написа:

Като каза троскот, направо се плаша..... моя двор е същия- как точно го чистиш? Пролетта всичко на ръка чистих, но лятото все едно нищо не съм правила и вече не ми се подлага на същите мъки ;) 

А за срешите, ще се радвам наистина да обменя повече опит с  всички вас :) Много тръпка, мерак и грешки и радости като за първа година в двора, надявам се радостите да се увеличат идната :D 

За троскота, това ти е играта -  чистене на ръка.. бавно, внимателно, ежегодно.. първите 2-3 години даже трябва напролет и наесен, после вече само и по веднъж си става.. и да най-зле изглежда положението след първите 2 опита.. защото го разрохкваш и той се побърква да расте на чистичкото.. но след третото чистене положението се подобрява значително..

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Като надсмогнете на троскота ви каня на чист въздух и чистене на къпини и коприва. Знаете ли каква хубавка, зеленка коприва е покарала в момента? И троскот си имам, ама на фона на къпините не го броя за проблем.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
WildLady

Къпините може и да ги надмогна вече, но ще се разбере напролет - те или аз :D от пролетта до сега, голямо чистене и рязане падна, но едно листенце да остане на земята и тръгва наново. Сега като е мокро и влажно, а и тревата е малка, всички май ги извадих от корен - голямо обръщане стана, а на тяхното място сложих лугуструм, но и него напролет ще разбера дали се е хванал- понеже си взех резници от комшията като подрязваше неговия. За сега а зелени, но....знам ли до кога ... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване