Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Жоро

Търся семена/разсад от...(за София)

Recommended Posts

Жоро

- невен
- лофант
-манголд (дъга?)
- амарант

Мога да се отблагодаря с десетки други неща, ъммм...не ми се прави списък. Ако сте от София и имате нещо в повече от тези, моля, пишете, ще се разберем.

Темата е и за други търсещи нещо за сеене за този сезон, така че всеки да пуска каквото търси, друг може да го има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Е браво, изчака да раздам предната седмица големите туфи лофант и тогаз да пишеш :D Ако имам саморасъл покрай останала ми туфа, ша ти наскубя. Ако не, ще ти събера семена на есен. Невен скубя с кофи, ако искаш растения. Иначе имам и семена. Амарант имах от Перу, но не го намирам сега в кутията, заминал е явно.

Аз търся Galium odoratum, можело да вирее на сянка в горичка, като почвопокривно, а и е полезно. Tagetes minuta. Chenopodium nuttalliae. Както и всякакви полезни повивни, които биха расли в горичка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

На някой да му се намират в повече семена от цигулки/ мини цигулки/ други мускатни тикви?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

На мен, обаче ще ти ги дам другия път, с невена, че е на село всичко.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване