Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Recommended Posts

Гого

Някой отглежда ли си го? Ако да, с някаква особена цел или от естетическа гледна точка, предвид краските му.

Понеже е многогодишно, някой успял ли е да го съхрани през зимата, или всяка година събира семена и напролет отначало? 

Споменава се, че гони къртиците, но не знам дали е вярно. По-скоро за сляпото куче вършило работа. Аз не искам нищо да гоня, та ако със сигурност би прогонило нещо, не бих го сложил. Та ако не създава проблем на никакви обитатели, бих си сложил два броя в градината. 

15 семена струват 1,20 лв, и ще трябва заради него да мисля какво още да си купувам, за да не ми е повече пари доставката, вместо покупката. :>

ricinus7.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Евгени

Гого, имам някои писания за рицин в тема "Къртица". Утре ще ти донеса семена и ще ти дам по-подробни разяснения.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

За сляпото куче нямам сведение да гони, но за къртиците е много ефективен, както съм писал и в другата тема. Преди години пробвах 2-3 корена да завъдя, но баш тогаз се падна суха годината и умря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване