Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Cucurbita Maxima

Биофунгицид Поливерзум - обща поръчка

Recommended Posts

Cucurbita Maxima

Мненията са отделени от темата Къдравост по праскови
_______________________________

Във ФБ ми изскокна линк за поръчки на това гъбе, ако на някой му трябва.

http://www.osetreno.cz/http/www-osetreno-cz/Polyversum-Bio-Garden-5-g-chytra-houba-proti-plisnim-d59-htm

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

Доста по-тънко е от срещаното от мен, ако има кандидати за обща поръчка за едни 100/ 500 грама ( 5 грама са за 10 литра, т.е. една пръскачка) бих се включил с 20-50, не че имам нужда в момента, но просто да го имам в случай на нужда, спорите по принцип (за разлика от семената) са вечни и нямат срок на годност :>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Аз също бих се включил, ако някой организира. От както преди 4 години се опитах да си внеса една приставка за Зелмера от Полша и Чехо-Словакия, съм се отказал да общувам с тия несретници. Затова и Сид пое поръчката от Ведровски де.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозан

Е па да вземем тогава и аз :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела

И аз съм вътре.. мога да скокна с до 50 кинта.. Редактирано: и се сетих че имам роднина там.. ама в Чехия ли в Словакия ли ще ви метна.. ще му пратя линка на скайп да видим дали може да ги провери ок ли са..

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела

Още един ъпдейт.. родата няма проблем да ги провери, да го получи и да ни го изпрати към бг..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Е ми полвинката ще дойде към 350 лв с транспорта вероятно, което ще рече по 70 ст/грам. Определено е за препоръчване пред белото :D Ако има кой да го задвижи, не вярвам да остане.

  • Харесвам 1
  • Ха-ха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гого

Пишете и мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела

Викам да пробваме "канала" със 100 гр., че на тая половинка да не и пораснат крака..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®
преди 1 минута, Варела написа:

Викам да пробваме "канала" със 100 гр., че на тая половинка да не и пораснат крака..

Ми не знам дали няма да е малко, ако ще се разпределя на 7-8 човека,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела
преди 1 минута, rururu написа:

Ми не знам дали няма да е малко, ако ще се разпределя на 7-8 човека,

мдам.. аз докато драсна и Гого и той се включи.. а 7-8 човека са си добра диверсификация на риска.. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

За мен най-сигурно е да го пратят до немското Гъбко. Чехия - Германия е доста сигурно, а от там Гъбкото до тук е много по-надеждно до Пощите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

Гъбко?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

gabco.org - в последните 7 години от Англия и Германия само чрез тях пазарувам, безпроблемно, за разлика от още толкоз години преди това, в които всяка трета пратка беше липсваща, повредена или с друг проблем, по пощата. Иначе има и много алтернативни услуги за групаж.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела

По Гъбко гъбки.. хехех.. това все едно кодово си редим някаква далавера..

Аз говорих с родата.. идва си след десет дни.. пристига в София и оттам отива до Бургас по работа.. утре ще ги провери по телефона колко бързо могат да му го пратят.. 500 грама пише, че е на акция в момента.. така че куриера е безплатен.. само някой трябва да прихване пакета в София.. парите мисля да му ги наредя по банка за да не го товаря и с това допълнително.. така че казвайте да поръчвам ли и как ще сберем парите..

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гого

Който ще плаща, да оставя банковета сметка и да се каже по колко се пада на човек.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Аз мога да причакам пакета и да разтегля. Вероятно Георги, Лозан и Румен ще вземат от мен дозата, а и друг ако се присети локално. Остатъка го пращам по куриер в Пловдив на Варелски със събрания кеш. Така ще стигне и до Гого и Евгени евентуално.

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

съгласен. станахме ли 10 на 10x50 да го разпределим? така ще е най-лесно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела

Имаме инфо от чехите.. за 500 гр. им трябвало време да го произведат?!? днес родата им е пратил запитване/заявка и чака да му отговорят кога евентуално ще е готова 500 грамовата разфасовка.. та ако няма 500 готово ще вземаме ли от по малките разфасофки по 100 и колко? То е и по скъпо на по-малки разфасовки..

500 гр. е 4570 чешки крони, които са ~ 334 лева.. така излиза по 0,67 лв. за грам

100 гр. е 1195 чешки крони, които са ~ 87 лева.. така излиза по 0,87 лв. за грам.. демек така една доза от 50 грама се оскъпява с 10 лева.. но пък нали за куриер не плащаме..

дотук изброих 6 човека.. ако искате да поръчаме 3 х 100 грама и да си ги делим на по двама човека пакета..
 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Докато сме на темата, как всъщност се употребяват тези спори на практика? Ръсят ли се, пръскат ли се някак си...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване