Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Cucurbita Maxima

Биофунгицид Поливерзум - обща поръчка

Recommended Posts

Теди

Разбивката на Варела от предната страница си е добра и обхваща заявките на всички. Не искам да разбърквам сметките. Надявах се, на които му е в повече да пусне някои грам насам :) Конкретно визирах Румбата и Варела. 

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела

Последното предложение на Румен (защото и Беорги го спомена още в самото начало) да си разделим пратката на 10 x 50 грама за мен е перфектно..

Сега с Оля обаче вече станахме 11.. затова мисля, че е време да помислим за затваряне на поръчката и да се приключва с "наддаването"...  

Та в този ред на мисли според мен трябва да решим едно от двете неща:

А. Делим на 10 х 50 грама и се намират 4 човека, които да дадат по 10 грама от своето за Оля, която се включи последна.. Лично влизам с първите 10 грама..

Б. Намираме 12ти кандидат и делим на 12 х 40 грама, като остатъка от 20 грама или го подаряваме на Тиквичка, която откри офертата.. или го пращаме на Беорги да експериментира за завъждането на копие ;) 

Ам толкоз

Само да добавя, макар че сигурно всеки вече си го сметна сам.. ако се дели 500 на 12, разликата (от която се формираха 20 грама остатък) на човек се пада по 1,6666 грама, които в левова равностойност са под 1,50 ..

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела

Оффф мнооо съм зле... ам то и 12тия си го имаме ;) ... Румен нали може да го броим за двайца.. демек официално затваряме тази поръчка.. трябва само да решим А или Б.. ;)  

На мен като, че ли най-ми-е-на-сЪрце вариант Б с подарък за Тиквичка..
 

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозан

Къде, на кого и колко пара треа да дам. Ако сте разпределили дажбите вече. Аз и на 30гр. съм доволен и на 40гр. Ако има хора които искат да опитат, ще им отстъпя тези 10гр или 20 дори щом е за каузата. Но все пак да остане нещо и за мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Cucurbita Maxima

Варелски, благодаря, но аз не искам сега - не ми се занимава. Нека отиде за научни изследвания или друг желаещ. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

Вече имаме и миколог в екипа по създаването на генеричен продукт, така че считайте начинанието за успешно на поне 70% :)

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозан

Абе аз така и не разбрах, колко и кога ще получа, от къде ще го взема и на кого ще трябва да платя членски внос :flushed:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гого

Края на седмицата пристига и се разпраща с наложен платеж поединично или за градове. За всеки има поне 40 гр. Предполагам крайна разбивка ще се направи накрая.

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Оля

Ако успеете да ме сместите мойта праскова и касиси много ша ва обичат! И аз покрай тях :kiss_wink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела

Ади доди..

20170526_070444.thumb.jpg.0ed423bb3383919917636754b21460c8.jpg20170526_070531.thumb.jpg.507593c84b08a556f2cc32dd12cdae79.jpg20170526_070605.thumb.jpg.12c4e902af750760c51272e2207d8518.jpg

..сабахлян в 2 часа го прихванах на магистралата.. чичо Маргарит лично ми го донесе, така че разходите за пощенска пратка отпаднаха.. закръглих сумата на 350 лв, надявам се нямате против... иначе по курса на БНБ 4569 крони са около 334 лева.. Така последно цената за 1 грам става 0,7 лв., което ще рече, че "дозата" от 40 грама е по 28 лева..

Сега последно оставаме на вариант:

  1. Румен - 80 грама
  2. Георги Беорги - 40 (+20 грама за опити) 
  3. Варела - 40 грама
  4. Гого - 40 грама
  5. Лозан - 40 грама
  6. Боби - 40 грама
  7. Василка Дунчева - 40 грама
  8. Нуша Калчева - 40 грама
  9. Манка - 40 грама
  10. Теди - 40 грама
  11. Оля - 40 грама

Парите може да ми ги пратите или с наложен платеж или по банкова сметка, ако на някой така му е по лесно.. сега ще я пратя на всеки от списъка на лично съобщение.. в събота и неделя ще тегля и в понеделник мога да го пращам.. само моля да ми върнете кой къде го иска.. лично към него или с обща пратка към на Боби офиса и оттам да си го вземете..

Редактирано: по-горе сметката за 40 грама съм я направил точно.. по този начин 20те грама предвидени за опити за Георги Беорги ще останат за моя сметка.. което за мен си е абсолютно ок.. разбира се ако някой иска да се включи с по лев-два в тези "орташки" 20 грама също е добре дошъл..

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

За мен ще е най-удобно да го взема от Боби, предполагам за останалите софиянци важи същото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозан

Аз също предпочитам от Боби, ако той няма нищо против? А паричките също може да ти ги прати той, като събере от всички, ако нямаТЕ нищо против? :) Така ще падне таксата на череп за превода и ще стане по окрупнено ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

Mисля да посетя Капана фест, но няма проблем да преведа парите преди това, за да имаш за бирата... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела

Супер Румба.. много ще се радвам.. а пари за бира ще има споко..

Между другото по-горе сметката за 40 грама съм я правил точно.. по този начин 20те грама предвидени за опити за Георги Беорги ще останат за моя сметка.. което за мен си е абсолютно ок.. разбира се ако някой иска да се включи с по лев-два в тези "орташки" 20 грама също е добре дошъл.. (това го пуснах и като редакция в горния пост)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозан

Готово бе :) аз и без това мислих 30 кинта да ти пращам (без такси и разходи по приемане и предаване). Кат гледам, ако всеки закръгли с 1-2лв. сме покрили експерименталната част за гъболога ;)

 

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

Ооо, ама как ще е за твоя сметка, не може така. Значи, първо тези 20 грама са много за "опити" и второ не ми се струва честно да ми плащате за нещо, освен ако не го правите с мисълта за нещо като вид fundraising.

 

P.S. 30 кинта и от мене.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела
Отговорено (Редактирано)

Баш баш орташка работа, демек фъндрейзинг, си беше и мойта идея... ама и това трябва да си е по желание.. и ето, че вече 4 лв от 14те за "развойна дейност" са покрити ;) 

и отсега да е ясно, че всичко над 14те лева ще го преобразувам в бира.. или сам или във вашата компания на Капана Фест.. B)

14:20 часа - 6 лв от 14те са покрити.. 

Редактирано от Варела

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Нуша Калчева

Съгласна с Лозан, от мен имаш 30 лв. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Оля

Бройте ми и мен 30. С наложено по Еконт до Санта Марина в Созопол дали има как да стане?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

Къ ми са оди и на мени на пловдив, майна, ама разсадити чакат... :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване