Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Cucurbita Maxima

Биофунгицид Поливерзум - обща поръчка

Recommended Posts

Ру®

Ще поръчваме ли тая година? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела

Ами лично аз не мога да помогна с поръчване и донасяне, че родата вече не е там.. но бих се включил към обща поръчка..

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

Аз предполагам на 90%, че ние ще взимаме за оранжериите на Веслец голямо количество, та ще пиша като се организираме.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

От Лозан в чата:

 

Цитат

@Боби Димитров, за поливерзума аз имам добри впечатления. Излекува ми прасковата от червени къдрици, за разлика от бордолезовия р-р, който не успя. Доматите ми също не боледуваха, но беше суха година и нз дали се дължи на него. Разтварях го във вода със стайна температура и после - шейк ит бейбе, докато ти окапят ръцете. Това ми е стратегията. Ако го направиш в шише от 1.5л. на половина пълно ще е по-лесно. Освен това си мисля, че е добре р-ра да престои поне час преди да напръскаш. Нали са спори все пак, да се накиснат и да живнат, че като напръскаш изсъхне за 5-10мин. и може да не могат да се съживят. Размишления...

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®
На 10.04.2018 г. at 18:00, Georgi Beorgi написа:

Аз предполагам на 90%, че ние ще взимаме за оранжериите на Веслец голямо количество, та ще пиша като се организираме.

Айде организирайте се, че то мина сезонът!

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

Малко е по-сложно, защото имаме в екипа един откачен агроном, който си мисли, че е хванал Господ за топките и знае всичко, но т'ва е положението.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела
На 5/1/2018 at 10:54, Оризаки Кошияма написа:

Малко е по-сложно, защото имаме в екипа един откачен агроном, който си мисли, че е хванал Господ за топките и знае всичко, но т'ва е положението.

Герги ще успеем ли да поръчаме през твойта свръзка или пак да тормозя родата.. той си е в БГ, но може да им звънне да се разберат на чешки и евентуално да ги накара да го пратят към БГ?

Че при мен критично намалява.. но съм страшно доволен как се справя с алтернарията и маната след дъждовете тази година.. пробвах го веднъж и за асмите с десертните сортове и за догодина даже мисля да пръскам с него по-редовно..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

Не, за съжаление така и не поръчахме, понеже агронома изяви желание сам да се оправя с оранжериите, съжалявам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела
Отговорено (Редактирано)

Ще взема да се пробвам аз тогава.. 

Добавено 11:02, 13.07.2018: писах мейл на производителя, че на сайта откъдето купихме има само 5 грамови опаковки.. ако не отговорят ще ги тровя и по телефона..

Редактирано от Варела
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозан

Варелски, ще следя и ще участвам, ако се стигне до купуване. Предварителни благодарности, че се нае отново ;)

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

И аз бих щипнал малко от белия прах ако има пак поръчка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

И аз бих се включил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Бай Ли Шъсей

Пу за мене!

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ваня84

Здравейте,

И аз имам интерес и искам да се включа в общата поръчка. Бройте ме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®
На 13.07.2018 г. at 10:41, Варела написа:

Ще взема да се пробвам аз тогава.. 

Добавено 11:02, 13.07.2018: писах мейл на производителя, че на сайта откъдето купихме има само 5 грамови опаковки.. ако не отговорят ще ги тровя и по телефона..

 Има ли някакво развитие? То при мен сигурно вече е късно, защото доматите масово се разболяха и съм ги оставил на практика без листа, но поне за догодина...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела

Не.. никакъв отговор на мейла.. звънях един път и на телефона, но никой не ми дигна.. А вуйчо ми си е в БГ и освен с чешки с друго не може да помогне..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

След като Варелски написа, че доматите са му здрави, искам да участвам в евентуална поръчка. Прочетох някъде, че Поливерзум е забранен за ползване в България. Това не знам как да го разбирам. Може ли да се купи от друго място, ако оттам, където сте опитвали, не отговарят? Ако се продава по разни сайтове като Ибей и подобни, мога даже да се наема да поръчам (сина, де).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро
преди 1 минута, alys написа:

След като Варелски написа, че доматите са му здрави, искам да участвам в евентуална поръчка.

ЕЖК в действие :joy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров
преди 1 час, alys написа:

Прочетох някъде, че Поливерзум е забранен за ползване в България.

Къде? Моля за връзка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

Разбира се, че не е вярно, дори има някаква БГ фирма, която го дистрибутира - http://www.opora.bg/17-poliverzum.html

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване