Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Cucurbita Maxima

Биофунгицид Поливерзум - обща поръчка

Recommended Posts

Теди

https://drive.google.com/file/d/11H32UMYklBBY-83AcoMmWeLCXmYAxtIP/view?usp=drivesdk

Понеже е тема за поливерзума и в чата стана въпрос за температурата, при която да се пръска, намерих документ, който шервам. 

Документът свалих от от този сайт, но поради някаква причина вече не ме пуска да го разгледам и за това го изтеглих и качих на моя google drive. На английски е. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Имам си колежка-градинарка, която грабна идеята да не ползва химия в градината си и иска да си купи поливерзум 100 грама. Въпроса е в това, че се предлага само в ето този вид

1кутия е 500 g (2x250 g.) => 450 лв.

Някой иска ли да се включи и да си делите тази кутия? Аз имах излишен поливерзум, но го подарих и сега не мога да и помогна. Нямам за даване. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост

В Полша или Унгария, поливерзума работи добре, защото лятото не е толкова горещо и е влажно, но в климат като моя с горещо и сухо лято няма особен ефект. Но и късно започнах да го прилагам, жегите бяха започнали. Не знам ако се започне сега, дали няма да се получи нещо докато времето е умерено.

Предполагам,  че по- нависоко ще се получи по- добре. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Kalam Mekhar
преди 21 минути, Димо 33 написа:

В Полша или Унгария, поливерзума работи добре, защото лятото не е толкова горещо и е влажно, но в климат като моя с горещо и сухо лято няма особен ефект. Но и късно започнах да го прилагам, жегите бяха започнали. Не знам ако се започне сега, дали няма да се получи нещо докато времето е умерено.

Предполагам,  че по- нависоко ще се получи по- добре. 

При мен в горещо и сухо лято, мана, така или иначе няма. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост

Да, стига да се задържи, но все ще завали колкото за една мана. :))

Имах предвид, че като умира гъбичката от поливерзума при по- висока температура и не се хваща ако няма влага, се обезмисля. 

Ако някой има успех, да каже при какви условия. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

За горещо и при нас в Пловдив е горещо, ама стой та гледай при  тая глина как се задържа водата отгоре при всеки дъжд и как се маносват асмата и розите. Отделно съседите ни са любители на поливането и постоянно седят с маркуч в ръка въпреки поливната система. Буквално плува във вода градината им, а твърда ограда между нас и тях няма. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване