Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Гого

Краставици - съхнещи корени

Recommended Posts

Гого

Не знам какво им стана. Първо един корен. Взеха да му съхнат завръзите, а после и всичко по него.

Появиха ми се още 3 такива корена. В момента не са поливани няколко дни. А когато забелязах първия корен, си беше доста влажно.

IMG_4306.JPG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Дали не е бактерийно увяхване (bacterial wilt)?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гого

Мммда, май на това прилича. Като гледам, нищо не мога да направя, освен да махам болните растения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Теди

Няма ли да опиташ с поливерзум?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Гого, не се коси, така и така са преяли комшиите с краставици :D Теди, това няма да помогне според мен, защото не е гъбичен, а бактериален проблем!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

Имах няколко такива, включително един корен навън миналата година. Скуби и хвърляй. На една китайска краставица реших да махна върха, ама беше към метър дълга. Тя започна да вехне така и за да й дам шанс, я отрязах на 25-30 см от земята. Гледам, че се оправи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване