Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Жоро

Търся желаещи за взаимни поръчки на интересни растения

Recommended Posts

Варела

Ам аз още не съм затръгвал натам.. мога да ти пратя кинЧиЧи пък гат дода ша'с ги зема мойчките 2 броя..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Дойдоха лимоните, 61.20 лв платих на Еконта. Георги не е влизал от четвъртък, а и розите не ги знам къде са?

Варелче, не е зор, кат дойдеш насам - драсни и мини!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Теди

Бобка, ако осиротее някой лимон, ще го взема аз. Пиши на лични.

ПП. Отдавна имам мерак да си гледам лимонче, но не успях да се включа навреме, та за това, ако остане..... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

Опа ето ме. Розите трябва да са пристигнали, но тия в Еконт нямат никъв шанс да им дам пари за дамасценките. Най-много некое пени, денар или гулден. па д'аржан, па д'аржан медамземесю.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Варелски и Виктор, лимоните са в Георги, взе ги от мен миналата седмица. Ще ги дирите от него. Розите - неясен статус.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
vikborikin

Аз бях се писал за розите,за лимони не помня.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров
На 10/21/2017 at 7:20, vikborikin написа:

Чушле,няколко резника рози и горчив портокал.

горчив портокал = "лимон" = Citrus Trifoliata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
vikborikin

кога,къде и колко пари трябва да донеса? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Нямам идея, нещата ги зе Георги преди 10 дни, от тогава не е бил онлайн и гледам фейсбук атака му е секнала, може би няма нет.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

фейсбук атаката никога не спира, дори когато не я виждате! Лимоните можете да вземете от майка ми, тел. 0882049381, моля Боби да пресметне колко точно струват. Извинявам се, не съм в България до края на годината. Розите ако никой не ги е взел вероятно са върнати на изпращача за съжаление, ако някой иска да поръчва сега да го прави, според мен напролет пак ще има и ще е по-лесно предвид, че няма да се наложи да ги къткаме вътре зимата.

Извинявам се на Боби за финикийските знаци, които му дължа, ще ги върна при първа възможност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

Приятели, лимоните са вкъщи, където вече съм и аз. Моля, вземете ги по-скоро, защото състоянието им не е твърде добро. Мога и да ги върна при Боби тези дни, защото ги преброявам 6, т.е. и той не е взел своята, моля пишете къде ги искате до края на годината.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
vikborikin

Поръчката е тотален провал,колко пари трябва да ти дам.Мога утре примерно да се видим да ти ги дам някъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

Според мен нищо не е провалено, лимоните са здрави, просто чак сега осъзнах, че са листопадни и това е съвсем нормално за сезона сега. Викторе, утре на  метростанция Люлин или Сливница когато кажеш, пиши ЛС моля.

Моля също така останалите поръчали да проявят отговорност и да се разберем как да ги получат, тъй като финансовото положение не е добро и в крайна сметка ще го отнесе Боби, който вече ги е платил...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела

Моите 2 броя мога ли да си ги получа в Пловдив до "Еконт офис Смирненски".. пращам подробности на лично..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

ОК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
vikborikin

Чак сега видях товаЧестита Нова Година.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
vikborikin

0877100739

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

Айде драсни едно ЛС като станеш, че не ми е удобно да те будя точно днес, моля :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Тодор Гинчев

Мога да ти предложа това :) посадил съм си го от семенце, донесено от Гърция. Предполагам няма да ти е трудно да го познаеш? 

 

IMG_20190404_214542.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозан

@Тодор Гинчев Да ти кажа затрудни ме.Можеби кестен? Кажи какво е и ще преценя. Въпросът, е да не ти е нещо много скъпо (в нвматериален смисъл), от което да те лиша. Ако искаш дай да минем на лични, че оспамихме темата яко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване