Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Боби Димитров

Групова поръчка на луковици

Recommended Posts

Боби Димитров

Ще си поръчвам тия дни от тук: https://www.ebay.com/itm/172384092396

Изпробвани са, вземали сме за подаръчета за сватба на клиенти. Основно ме интересуват дребните като синчец, английски зюмбюл, руско кокиче, бяло мускари и тн. Ако някой има мераци към същите видове, кооперирането може да свали цената на бройка. За сравнение, бяло мускари от 0,30 паунда на 0,12 паунда без транспорта.

Поръчката пращам до Англия и получавам в БГ с Гъбко след 10тина дни. Сигурно и евтино.

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

Мен ме интересуват :

25 броя бяло / 25 броя синьо мускари

25 бр синчец

- 25 бр от някои от минзухарите (търся още някой с толкова)

кое е английския зюмбюл и защо нямат нормален? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

И за мен 25 бяло/синьо, 25 бр Scilla Siberica и мога да взема 25 минзухари микс.

Зюмбюла го кръстих аз така, описан е като English Bluebells - от него също искам взема, както и Puschkinia libanotica, някакво количество.

Евентуално и мини нарцис.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Тази поръчка ще задействам до 3-4 дни, очаквам едно плащане по ПейПал, с което да я финансирам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

добре, значи за мен само 25 бели мускарита и 25 синчеца засега. ако останат някакви минзухари, мога и да взема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

мен ме включете, ако по тоя начин ще ви се намали цената на нещо, което купувате. (ако и без моето включване получавате отстъпката - пасувам)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

ОК, тази поръчка ще отпадне. Получих по-рано днес бюлетина на Луковици.бг, че пускат 10-30% намаление и с това търсените от мен неща стават на много сходни цени (отделено, че са добавили бяло мускари, сиберика и пушкиния, които преди нямаха). За да постигнем по-ниска от Англия ще трябва да поръчвам по 100 вместо по 50 броя, няма такава нужда/търсене. Тъй че заръчвам си нещата от тук и те така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

ок, дай да поръчаме заедно от луковици.бг? за мен остават 12 бели мускарита, 24 синчеца + 24 броя шафранов минзухар. ще мина да си ги взема като ти нося каквото нося и взимам каквото взимам? :mrgreen:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

ОК, ще ти ги поръчам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

побързай с шафраните, че пише че има само 33 останали, макар че знам че е маркетингов трик и имат още. вземи си - това е невероятна цена за шафранов минзухар.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Готово.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

юхуууу :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Сега гледам в мейла с поръчката най-долу:

 

ВНИМАНИЕ!

Без предварително плащане. Заплащате този продукт при доставка.

Лукувиците се поръчват всяка седмица с директна доставка от Холандия. Поради тази причина доставката се извършва между 14 и 21 работни дни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Получих ги, всичко е точно, 30 лв е за луковиците, по 3 лв на човек за транспорта (транспорт + наложен е общо 6).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

супер. жената с лимоните никва не се обажда ще я потърся утре ако е в обхват. но за тях няма късно, само да може да се копа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Отчет за луковиците от шафранов минзухар. Купих 6 броя. Дойдоха с бая кълнове, по 5 см. Гледах ги в сандъче на стълбището в блока, неотоплено. Пуснаха над 40 см листа, но не цъфнаха. Всяка от 6те ми луковици пусна по над 5-6 снопа листа. В момента три от групи снопове са изсъхнали изцяло и съм извадил резултатните луковички отдолу - по 4-6 броя по-малки. Сега очаквам и останалите да изсъхнат и ще ги извадя. Не съм недоволен, все пак от 6 луковици ще излязат почти 30!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

И при мен същите резултати, но още не съм ги извадил, чакам да пожълтеят още малко. Сигурно имат и бебета. Пише да се садят юли .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване