Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Гого

Изтриване на лично съдържание във форума

Recommended Posts

Гого

Онзи ден имаше питане в чата, как се трие снимка. Сега видях, че опциите за триене на снимки са заедно с тези за триене на мнения във форума, затова не е било разрешено да се трият.

За целта съм активирал възможност за скриване на избраното лично съдържание. Има опция "Скрий", което за всички, освен за админите е равносилно на изтрито. Не съм активирал опция за истинско изтриване, защото както казах е неразделна част от тази на форума. Ако някой си изтрие всички мнения във форума, ще обезсмисли куп теми, което няма да е много хубаво.

Та така. За снимки, мнения и друго съдържание, ако някой иска да изчезне - Опция "Скрий".

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®
преди 10 минути, Гого написа:

 Ако някой си изтрие всички мнения във форума, ще обезсмисли куп теми, което няма да е много хубаво.

Та така. За снимки, мнения и друго съдържание, ако някой иска да изчезне - Опция "Скрий".

Ами ако някой си скрие всички мнения във форума - също ще обезсмисли куп теми и също няма да е много хубаво...;)

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гого

Вярно е.:)

Ще ми отвори работа да му ги покажа пак и да го местя в нова група без такива възможности...

  • Ха-ха 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

Това с триенето на всичко от някой форум става, когато някой се почувства обиден по някаква причина. Чак всичко да си изтрия ще ме мързи, но понякога бръщолевя повече, отколкото трябва и се налага да поизтрия. :) Бях модератор на малък форум и тогава разбрах, че "скритите" ползватели са видими за мен, както сигурно за админите. Вероятно нещо подобно е това да се скрие дадено съдържание. Със снимките се получи следното - исках като последна снимка да бъде една от няколкото, защото тя остава да се вижда като корица на снимките от даден месец. Няма опция за преместване и реших да изтрия и да я кача отново, но се получиха две снимки. А нямах подходяща снимка, не ми се оставяше в този вид и зациклих. :) Друг път се е случвало да не ми харесва как изглежда дадена снимка цветово или по други причини и няма как да я махна (а като остане, ме дразни). 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гого

В старата версия на форума, тези права се задаваха отделно за галерията. Сега са ги обединили, което аз не знаех.

Няма лошо човек да си е господар на съдържанието, стига да не е обвързано с друго, за което някой си е дал от времето да отговаря.

Иначе няма проблем да се "трият" снимки, дневници, мнения, стига да не оставят странно висящи мнения на други хора около тях.

А за скритото съдържание, да. То е видимо за админите. Така ако някой злоупотреби с мненияята си, ще мога да ги върна. За другото, нямам причина да се меся. Всеки си решава ще има или не снимки/видео/дневник.

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

Ако реша да се обидя и да прецакам сумати теми, в които са ми отговаряли (не че има такива, а и да имаше вероятността да се обидя клони към 0;-)) бих използвал Редакция вместо Скрий и бих сложил по една точица или пък обидено личице ;-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гого

Мда. След което ще заредя бекъпа от предишния ден и ще сложа ограничение на правото за редакция от няколко часа до ден. :>

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване