Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Боби Димитров

16 личностни типа

Recommended Posts

dididbg

Здрасти на всички, напраих теста и  резултата излезе:

ConsulPersonality

ESFJ-A / ESFJ-T

Поздрави

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
vsharkova

Активист! 

 

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Резултата- Логистик!

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

За хората в "средно положение" искам да вмъкна, че обикновено това е индикация за умерен човек - това е една позитивна дума за определянето. Други, не дотам позитивни, са плах, колеблив, нерешителен, променлив.

Това не е някаква обида или клеймо. Но истината е, че като цяло човек е изменчиво животно и малко хора са крайни и или крайно принципни. Въпросите са така направени, че да извадят на показ това ходене между двете крайности, как според контекста човек може да е и мек, и твърд в изборите си. Затова и "средностатистическият" човек е в тия граници, 40-60%.

По-горе писах, че оригналния тест, който съм правил, имаше само 4 избора, а не 7. По тази логика, когато правих 16personalities избирах само крайните 2 в ляво или дясно.

Използвам възможността да кажа, че постването на процентите е много полезно и който ги е посочил дава по-реална представа. Особено приятно е да може човек след 2-3-5 години да се върне и да направи пак теста.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
dididbg

Определено съм съгласен със становището че с течение на времето хората се променят и дори моментната ситуация се отразява според мен на отговорите малко или много.:smile:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски
преди 4 часа, Venetka написа:

Резултата- Логистик!

Що за чудо е това? Логистика?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Не знам кой го е сътворил тоя тест, ама  това на 100% отговаря на същността ми. От как се помня се занимавам с организация на какво ли не. Като почнеш от домашните задължения още като бях малка, та до сегашната ми длъжност... 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Антоанета

Хайде и един Debater (ENTP-A), като Марк Твен или The Joker... :D

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
VIGe

Вашият личностен тип е:

Изпълнител

ESTJ-A

 

 

Hvatanje od ecrans_20201103-203300.png

Hvatanje od ecrans_20201103-203309.png

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Rossitza Tsonkova

Consul

ESFJ-T

 Sentinel

 Social Engagement

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Йоско

Логик

INTP-A

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Астрала

Логик

INTP-T

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Emil

Логистик

ISTJ-T

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
dalaver

INFP или медиатор :) Правил съм го преди обаче и сега не ми се повтаря, смятам че си отговаря понеже го разследвах навремето доколко добре ме описва. При тоя тип личност водещото в характера е Вътрешното Чувство (F) (винаги има нещо водещо/leading външно/вътрешно - F N T S) и може би сме един от типовете най-много следващи себе си и собствените си чувства и непукащи им какво се опитват да им наложат околните. Затова и очаквам доста хора да има тук от тоя личностен тип, не ни трябва одобрение от някого да се захванем с нещо странно или безсмислено за околните примерно :) Или дори и да ми говорят, че не би трябвало да го правя и няма смисъл .....след като го чувствам по друг начин все едно кой какво ще ми каже хахах. Обаче кофтито пък на тоя тип е, че на мен ми трябва да видя "голямата картина" един вид и в тоя смисъл много от детайлите ми се губят. Примерно на мен ми е трудно да следвам просто едни стъпки в градинарството, без да съм си наредил нещата из главата - кое защо кога и как се прави като процеси и най-важното какъв е смисъла на тия неща. И чак тогава мога да задълбая за нещо конкретно или някакъв детайл. Може би и затова влезнах във форума да си разширя представите в някаква степен и да схвана евентуално нещо, за да може след време (близко, далечно или много далечно ..или пък илюзорно) да захвана нещо конкретно :) Докато повечето хора захващат нещо конкретно и си действат, което май е по-добре, но при всеки различно действат нещата все пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Jimmy Stoikov

 Доста елементарен/повърхностен тест!

Personality type: Architect (INTJ-A)
Traits: Introverted – 92%, Intuitive – 64%, Thinking – 58%, Judging – 92%, Assertive – 83%
Role: Analyst
Strategy: Confident Individualism

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

Ама си го направи, нали? :yum:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Jimmy Stoikov
преди 28 минути, alys написа:

Ама си го направи, нали? :yum:

 Е как да го пропусна?!  :) Просто в началото направи добро впечатление, след това повечето въпроси станаха елементарни клишета

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване