Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Григор Стефанов

Търся розов оранжериен домат.

Recommended Posts

Григор Стефанов

Здравейте,

за първа година си направих парник и търся да закупя розов домат ранно зреещ на корен. Трябват ми около 20- 30 корена, за района на София. Някой, ако продава моля да ми пише. Корените ще ми трябват след около 2 седмици, тогава смятам да засаждам. Опитах да си направя сам разсад, но се хванаха само 10- на семки... За пръв път ми е, може би затова не се получи.

Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

Съмнявам се някой тук да продава разсад, особено за ранен розов и т.н. За мене 7-10 дни по-ранен не е ранен домат, така че такова животно няма като ранен. Има средно ранни и късни. Също има наистина ранен, но той е червен - Лабрадор. Но това е специален сорт домати - нисичко растение, което дава доста плод за ръста си. За оранжерия никога не е късно да засееш семена, даже на порции през 2 седмици е добре. Опитвала съм да засадя 70 дневен разсад около 5 юни и съм доволна от резултата. Също съм сяла семена на 1 юни, съответно разсаждам около 1-5 юли и до края на септември има домати, които обрани в края на октомври са идеални за съхранение през късната есен и зимата.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Григор Стефанов

Благодаря за отговора ! Начинаещ съм и ще последвам примера за следващи разсади. Разпитах съседите, които гледат градини от доста време и ми помогнаха с разсада. :)

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване