Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Боби Димитров

Среща на феста в Елин Пелин

Recommended Posts

Боби Димитров

https://www.facebook.com/events/202744890233942/

Предлагам да направим втора среща на Без Мотика по време на феста в Елин Пелин. Говорихме за това на първата ни среща в София като възможност да се включат повече хора или тези, които са изтървали първата.

Аз мисля, че ще е по-добре неделя късния следобяд да стане сбирката, когато се е поразсеял народът. Но пък тогава няма много "изложители", ако разчитате да събрете семена и разсади.

Събота през деня е доста навалица, а и не съм сигурен дали някой би жертвал съботата като потенциален работен ден в градината.

До момента само Любо е изявил намерение за пристигане в събота вечер на феста, евентуално с преспиване.

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозан

Аз бих се плъзнал неделя късен след обяд.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

За мен неделя следобяд също е вероятен вариант, като имате предвид, че след 16:00 почва едно поетапно прибиране и събиране, та не може да е прекалено късен следобяд. Бих казал работа до към 14:00 на село и после към Елин Пелин... Алтернативно можем да пробваме събота вечер след 19:00, тъй като има музикална програма, голяма част от народа се е изнесъл...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Теди

В събота сутринта пътувам от София към Елин Пелин и мога да откарам 3-4 човека. В неделя вечер, пък, се прибирам към София и също мога да откарам някой до автогара или до жп гара. 

Селото ми е съвсем близо до Елин Пелин, за това мога и двата дни през деня да се отбия на феста. Даже който иска мога да го взема да ми погостува за няколко часа и после да го върна там.

Ще ми е приятно да се видя със съфорумци. Който има желание да се срещнем нека да ми пише на лични. Ще нося каквото имам за размяна. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

Аз ще отида, но за сега не знам кой ден и дали ще има място в колата. Денят най-вероятно ще се определи от прогнозата за времето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Любо Д

Някой да има желание за съботна разходка до Шипка? Има ден на отворените врати при Пол.
http://www.balkep.org/plant-sale---open-garden.html

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®
преди 2 часа, Lyubomir Durankev написа:

Някой да има желание за съботна разходка до Шипка? Има ден на отворените врати при Пол.
http://www.balkep.org/plant-sale---open-garden.html

Аз бих отишъл, ако има кой да ме закара и да ме върне (естествено ще си платя транспорта)  ;-)

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Любо Д

Ру, тръгвам в събота сутрин и привечер се връщам към Елин Пелин (или към София, при определени обстоятелства). Има шанс да вземем Иза Бел от Шипка.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Isa Bel

хех - Любо аз тъкмо пишех и ти ме изпревари :P

Ру - аз съм само на 5 км от Пол и може да си направим една мини среща при Пол направо ... ако Любо вземе още някой с колата за Шипка ... наистина идеята да тръгна с Любо към феста е страхотна, но както изглежда срещата ще е в неделя късен следобед, а аз нямам удобен транспорт после в неделя вечер за да се върна обратно ... изобщо в момента ми е компот в главата ... така че на феста може и да не дойда ама една малка  среща може да си спретнем при Пол който дойде с Любо .... разбира се сте поканени и при мен на село - то е по път като се тръгне за София от Шипка /може да вземем глигана от Пол и да тестваме и при мен :D/

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Не вярвам Ру да откаже да те подслони в неговата огромна хасиенда, а сутринта си хващаш ранния от централна към Казанлък!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

 

преди 1 час, Lyubomir Durankev написа:

Ру, тръгвам в събота сутрин и привечер се връщам към Елин Пелин (или към София, при определени обстоятелства). Има шанс да вземем Иза Бел от Шипка.

Аз трябва вечерта в събота да съм в София, а пък до Елин Пелин ще отида (с част от семейството) в неделя (не е ясно по кое време, но сигурно около обяд).

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Свилена

Аз ще посетя  феста , но само в събота следобед мога  след 3 верятно . Ако някой има желание да се видим  да ми пише да си дам телефона да се свържем и намерим :) . Ей така за едно здрасти поне . Детето е на изпит в София до 1 , ще го караме 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела

от темата на bronc

преди 1 минута, Боби Димитров написа:

Но идеята ти за размяна на разсад е много добра и всъщност този фест в Елин Пелин е подходяща дата за това, тъй като обикновено до края на април е горе-долу ясно кой има повече и кой не му стига. Та може примерно да се организираме който е от София да се срещнем там с разсада (догодина), а другите да пратят до мен и аз да го занеса, да речем.

 

за съжаление аз няма да мога да дойда на този.. при мен всичко е с 2-3 седмици назад като подготовка.. и не мога да изгубя и половин почивен ден.. дано успея за догодина..

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Стефан Стоилов

Аз и двата дена ще съм там "на сергията" :) .Боби е прав, че в неделя късният след обяд няма да има почти никой.

Ще се радвам да се видим със всички, които успея да дойдат!

 (от миналата година съм обещал на Боби пореч, а на Лозан - малини - ще ви чакат там :) )

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

A, радвам се, че няма да има почти никой, тълпите ме изнервят в последните години (затова и не мога да ида на протест - само като си помисля че целия тоя народ можеше да сади картофи в момента и ме хваща саклета и искам да натиря всички на село!). Ние в неделя по обяд имаме семейна дейност къде Младост и после ще дойдем към Елин Пелин. Мерси в аванс за пореча :)

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване