Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Бай Ли Шъсей

Доброволци

Recommended Posts

Бай Ли Шъсей

Ето, градинарска тема. 

Колебаех се в коя категория да го пусна, но доколкото и това е някаква техника или похват за градинарстване, реших, че тук е най-добре. Та, какво ще кажете, аз го виждам тъй - който има нужда от рамо за нещо, тук да казва кога и какво, та, ако има ентусиасти, да се записват и да се уговаряме?

Ето, аз направо пускам заявка - 

- към края на август ще жънем на ръка 2 и кусур декара лимец, тук, във Въдворена, та, който желае може да заповяда и по възможност да си носи сърп, останалото от нас! (по-точни дати понатъй, като се налеят класовете и дойде време за жънене) (обмисляме и всички съпътстващи процеси, които е възможно, също да извършим ръчно, но ще видим как ще стане с хармана, впрегатните живинки и всичко друго необходимо)

п.п. - а да, мисля си и че тук би могло да бъде място за обсъждане и на всякакви платформи за доброволци, и да направим мрежа, като свършат при някой, хоп, с пътния билет при другия! :)

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела
Отговорено (Редактирано)

туй и азе го писах.. ма мойто по идеалистично неконкретно.. в Змей горянин

Редактирано: ама ти телепатично си го прочел и ми дойде.. ;) Благодарско пак..

Редактирано от Варела
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела

за съботно-неделно ако е брой ни.. мен, Софи, Митю и Марто.. ша си дойдем с палатката.. и без това праси ме нахока, че от 100 години не сме ходили никъде и палатката муфляса.. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Бай Ли Шъсей

Тъй като мислим, че да за да стане най-бързо и да се радваме докато го правим, а не да се гърчим, сигур ще се целим към десет-12 души, така че, почти сигурно ще е петък-съботно-неделно. Считайте се записани! :) най-вече Митю Миташкин!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Любо Д

Понякога и аз мога да се включвам за уикенди.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Isa Bel

Любо запази си един ден като дойде време да обираме кестена ;) ... ще те пусна да се катериш по него като в клипа който сподели :)

/хубава нова профилна снимка :)/

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване