Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Боби Димитров

Есенна среща в София

Есенна среща на форума в градината на Боби и Гери  

8 гласа

Анкетата е затворена. Нови гласове не се приемат.
  1. 1. Бихте ли присъствали и ако да, кой уикенд от октомври?

    • 13-14.10
      3
    • 20-21.10
      3
    • 27-28.10
      4


Recommended Posts

Боби Димитров

Къкту ричеш, ние сме и двата дни там :D Другите Ок ли са с неделя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Миленка®

Мда, няма проблем от моя страна. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Обнових началното мнение. За момента в анкетата записали се като потенциални мераклии са @rururu @Лозан @Миленка @Ivaylo Bogomilov @Lyubomir Durankev @Sam Vgorata

Ако има и други желаещи, нека заповядат, само ми пишете за подробности, при нужда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

аз в неделя мога, но не и след 17

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

До това време се е мръкнало вече, тъй че директно ела по-рано :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ivaylo Bogomilov

Ще се опитам да се включа, планирал съм варя ракия в събота, след като я опитам многократно, ще прескоча на състезанието по парапланеризъм в Расник, Пернишко. Ако успея да гепя някое хвърчило на пияна глава, ще долетя и до Хераково :) или допълзя на 4 крака. Не знам, колко ще е сино земното притегляне в неделя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Любо Д

Там сме!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Няма да пускам нова тема за 2019 година, защото не мисля да организирам формална есенна среща.

Миналата година се оформи мнението, че комай такава не е особено смислена, защото семена, резници и калеми, че и растения, се обменят повече пролетно, пък и на есен едно такова меланхолично... Но нашата среща аз не разглеждам само като битпазар, а и като приятно прекарване, ще ми се да споделя следното с вас.

В идната неделя, 15.09, се оформя скромно градинско парти при нас на село, "закриване на сезона" така да се каже. Поканили сме приятели, всеки си носи храна, имаме голяма скара, доста място за одеалца и посядване на бали слама, целодневно, със седене край огън вечерта. Който от вас желае, нека заповяда - ще се радвам да видим! Ако не можете неделя, минете събота, ние реално ще ходим там и събота, и неделя :D

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Миленка®

Хм, хм ... ако е в неделя, гаче по-има шанс да дойда. Хайде да видим какво ще добавиш утре ... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Isa Bel

хубаво замислено ... но тез които не са от София  ovtza.jpg ....   scratching-head-smiley-emoticon.gif

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

Поне засега, на есенната среща няма да дойда. Много работа има сега по прибиране на реколтата, дано не урочасам нещо. А три дни в седмицата тотално ме няма и ми идва нагорно после. На пролетната, живи и здрави, съм на линия.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

@alys С всички е така, а и учебни дни и тн - просто времето не е подходящо, всеки е зает. Лани опитах с по-късна дата, но времето се променя много и от слънчево сутринта до докара до дъжд и мраз следобяд, а и до тогава вече всичко е умряло в градината. Като добавим и това, че дойдоха само Ру и Миленка (и накрая Лозан за полвин час след като другите заминаха), ми е достатъчен индикатор, че не е нужно да правим и есенна среща. То дори на пролетната, дето е уж удобна и уговорена месец+ по-рано едвам се сбираме по 7-8 човека, та няма нужда от чак такъв зор.

По тая причина не искам да бъде "официално" и да се усеща като ангажимент от съфорумците. А нашата организация така или иначе ще си се случи и гости ще приемаме :) Колкото повече, толкова повече! @Isa Bel то и аз не съм от София :P

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски
преди 9 часа, Isa Bel написа:

хубаво замислено ... но тез които не са от София  ovtza.jpg ....   scratching-head-smiley-emoticon.gif

Може да "присъстват виртуално", ако искат. Е, няма да е същото нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела

И ние сме "може би" за неделя.. но ще мога да потвърдя окончателно петък-събота.. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Isa Bel

@Славянски скоро като идва @Абарис тук мислихме да ти предложим да се сурнеш по нанадолнището към Казанлък, а те с @Репичка да минат и да ни вземат с кола ... и така ще можем да сме комплект на срещата .... но незнам вече .... в размисъл съм все още ... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Моля никой да не се напиня излишно и да не се стига до инфаркти, напускане на семейства и война между махали :) Написах по-горе изрично, че не искам никой да се усеща ангажиран, само който може и иска и му се получи :)

@Славянски ако дойде някой, който има неограничен мобилен нет към не-Мтел (щото обхвата им е зле при нас), може да направи телемост или примерно ФБ лайв или нещо такова.

За баш мераклиите - да планират от сега края на март 2020 година да са около Пица Поли в София :D  ако положението не е нещо такова, както се е случвало:

IMG_20180226_120410.jpg

 

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозан
преди 20 часа, Боби Димитров написа:

В идните почивни дни, 14-15.09, се оформя скромно градинско парти при нас на село, "закриване на сезона" така да се каже.

Баш те тогава те мислим да врътнем лютеницата с авера по вилна зона, та май няа се възползвам от поканата, въпреки, че желание не ми липсва... Ама па мое и да се обърка нещо и да се намести около Бобен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Isa Bel

@Лозан значи Лозко .... ша дода и ша та объркам така както аз си знам, КАКА .... :mrgreen: .... ша ми вари лютеница на връх СЪБОРА !!!! .... аз кроя планове да се дотътря от дълбоката провинция той ша кръшка .... :naughty: ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозан

Ще се пробвам за една бира да мина поне неделно Изи, но какво да се прави... Аз действам по сигнал на бабата. Рече тази събота и неделя и туй то. Смея ли да опонирам?! Не мисля :) От опит знам, че с дева не се спори, особено, ако е баба ти :mrgreen:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Isa Bel

ооооой Лозко ... разбирам та .... БАБАТА е по висша категория от КАКАТА ..... :mrgreen: ... и аз за неделя уж го глася - ама да видим .... люшкат ми се още везничките :D 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване