Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Боби Димитров

Музикални поздрави и заплахи

Recommended Posts

Абарис

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

вместо сутрешното кафе :love: необятен простор и свобода на асоциативната мисъл, безкрай на непредубедената емоция, чисто възприятие.

Siberian Son - Absolutely Free

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

какъв сан съм аз бре, бледа карикатура на самия себе си...приятно е афрото, но такъв тип перкусионно-ритмичен трайбъл транс без мелодии не ме вдига

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

Съмнявам се някой да слуша Лили Иванова, но по повод хризантемите реших да си припомня песента ѝ Хризантеми. И като се почна.... Камино... и др. Попаднах на това нейно изпълнение, хареса ми, въпреки ужасния запис. 

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Абарис

Който иска да се чувства поздравен. Георги ако иска може и да критикува свободно!

Кетосвайте!

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Genesis22

Нещо ново

 

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров
преди 3 часа, Оризаки Кошияма написа:

немаше как просто, веднага се влюбих - Динго и Асен Шувара - Изтървахме коня

Тази беше лидер в папката ми с име "666 бесни кючека", заедно с други светила като Прасето на Бат Зонди, Трабанта на Биат, Шесбездвайсе и не на последно място Дале-дале на Асан Баба и Динго, с което една година събрахме пратрулките в Хиподрума на купон :D

И една друга моя любов от преди 10 години: https://www.youtube.com/watch?v=UYugsVjjvvU

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

от времената, когато музиката беше трансова, хормоните - тийнейджърски, а дискотеката - Индиго :> тая и още една касетка се въртяха в уокмена 1 година, докато ми подредят мислите в нещо читаво :

Astral Projection - Another World

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Репичка

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

 

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена. Нямаш право да коментираш в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване