Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Боби Димитров

Музикални поздрави и заплахи

Recommended Posts

Бай Ли Шъсей

 ай, тая тема стана Табула Раза, та да драсна една шертичка в нея нова

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Isa Bel

ехееееее музикалната тема е събудена :wub:

ето от мен една капучинова песен, която ми лепва на настроението сега :rolleyes:

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Isa Bel

тия дни съм на "морска вълна" ...  та един "градинарски" поздрав за всички с "летящи" души :)

допълвам с "морски" поздрав от долината :yum: .... клипчето е старо и с любителско качество, но си бях поиграла да събера разни забавни моменти от 2013та да останат за спомен на хората ... :)

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

Добро юлско утро! :-) 

 

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Isa Bel

поздрав за @Гого ;)

wow може да се вграждат клипчета от ФБ - изненадах се :)

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

Поздрав за  @Абарис! ;)

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®
преди 6 минути, Теди написа:

Това е по-хубаво:

Възможно е, обаче жена да извади такъв глас, както вокалистката на JINJER е нещо тотално неочаквано и шокиращо - поне за мен ...  предполагам сте чули целия клип... ;-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Не сме, болезнени спомени имам от жени с пиърсинг по лицето и езика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

Ама предполагам не е избрала ди ти пее... пък тази пее - чуйте го. :-)

преди 2 минути, Боби Димитров написа:

Не сме, болезнени спомени имам от жени с пиърсинг по лицето и езика.

Ама предполагам не е избрала ди ти пее... пък тази пее - чуйте го. , но го и гледайте, защото иначе може да си помислите, че не само тя пее:-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Привет и от мен. Попаднах тези дни на една мелодия, която е много подходяща (според мен) при паша на овце. Някак хармонично. Въпреки че името не е пасторално. Келтска музика мисля...

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Теди

Не става за паша. Това са едва 3 минути и нещо. Кога ще изкараш овцете, кога ще опасат поляната, кога ще ги прибереш в кошарата. Па и при тия цигулки ще се изплашат хайванчетата....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

А, въобще не ги плашат цигулките. Но наистина ако ще трябва да им е пълна програмата, ще трябва да взимам китара или цигулка... или кавал. Обаче в свиренето ме няма. Но овцете не би трябвало да имат проблеми със спокойна музика. Те са кротки животни. Резки и страшни шумове ги плашат. А те си пасат, придвижват се по малко, подтичват, пренареждат се, следват се една друга, и пак, и пак... Доста жизнерадостна картинка... лятото. Зимата е по-различно.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Isa Bel

 

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Бай Ли Шъсей

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Isa Bel

ох че хубаво бай Ли :kiss_wink: ... върнах се 30 години назад ... тамън навлезе хипи вълната тук ... тайфата бяхме взели една стара кино камера от градинката на Кристал и обикаляхме с китарите на стоп из БГ - свободни, шарени, луди ... записвахме кратки филмчета от най-невъзможните закътани кътчета, връщахме се в София и с цепачките и лепачките сглобявахме Филмите ни ... после отивахме на онез блокове в Студенстски град където имаха високи пристройки ... качвахме се на покрива и опъвахме огромни чаршафи на стената на пристройките ... и прожектирахме първите ни Пътешествени филми под звездното небе .... беше лудо, яко време .... :) .... но пък и сега човек може да си го направи яко ;)

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Индийски ню уейв хардкор при това с чудесно кимване, даже бих казал реверанс към великите RatM с които съм израсъл и чиито песни съм правил на сцена 2 години в гимназията.
(предвид, че турнето им се казва "Raj Against the Machine" и в текстовете на парчетата има бая референции)

 

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®
преди 1 час, Боби Димитров написа:

великите RatM

Интересно, че имаше един период, в който и аз ги слушах и харесвах много... (най-вероятно покрай сина ми, с когото очевидно сте в една възрастова група, но на него едва онзи ден му се роди първият син, а пък ти вече си татко със стабилен стаж ;-)) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена. Нямаш право да коментираш в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване