Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Боби Димитров

Музикални поздрави и заплахи

Recommended Posts

Ру®

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

по повод основаването на БАСП ( балканска анти-социалистическа партия) нейния единствен член поздравява всички любители на израза "всичко е/ще бъде на ред" с този трак и съдържанието на шишенцето от обложката.

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Аз пък ще поздравя хората по случай настъпваща зима, ледения вятър и прехвърчащия мокър сняг - с един "кавър" на Steeleye Span, което пък всъщност е традиционна британска народна песен. Инструментална версия на един канадец:

Когато навън е зимна буря, е добре да имате къде да се приберете - или да има кой да ви пусне на топло :) Да, някои палят печки в такова време!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

И внимавайте къде пътувате в тия пиратски времена! Един поздрав из Белорусия:

Нашият човек в джунглата на Южна Америка засега не се е обадил... Поздрав и за него :)@Hristo Naydenov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро
преди 1 час, Славянски написа:

Аз пък ще поздравя хората по случай настъпваща зима, ледения вятър и прехвърчащия мокър сняг - с един "кавър" на Steeleye Span, което пък всъщност е традиционна британска народна песен. Инструментална версия на един канадец:

Когато навън е зимна буря, е добре да имате къде да се приберете - или да има кой да ви пусне на топло :) Да, някои палят печки в такова време!!

Ако ще ме настъпва - може да ме настъпи само на едно място, или направо да седне отгоре :> ( и ако се чудиш защо, то е защото тук има повече алхимици, отколкото хималайци)

И да, някои палят, но не печки...

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Преди години им имах албум на тези младежи, подарък ми беше от един приятел от Африка... това беше някъде 2004 г. и не знам какво стана с диска, но се сетих за тая мелодия...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

По случай предстоящия космически празник утре и снасянето на яйце от ему-то в зоопарка в Бургас ни поздравявам с това :) 

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

@Ciao Li Min, един поздрав за теб с намигване:

Цитат

Here's an updated version of the ending to Stanley Kubrick's Dr. Strangelove (1964) to the song "We'll Meet Again" by Vera Lynn. It features declassified HD film footage of some of the 331 atmospheric nuclear tests conducted by the United States between 1945 and 1962. Vera Lynn is still alive and turned 100 last month.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

хаха нямаше как да не пусна отговора :)

Цитат

In the Wall, Pink recalls a song, "We'll Meet Again" by Vera Lynn. Written during the War, the song was a promise, that those fighting on the front lines will be home. As his father was killed in the War, Pink curses Vera for her deception.

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски
преди 27 минути, Ciao Li Min написа:

In the Wall, Pink recalls a song, "We'll Meet Again" by Vera Lynn. Written during the War, the song was a promise, that those fighting on the front lines will be home. As his father was killed in the War, Pink curses Vera for her deception.

Ми не се знае какво е имала предвид жената, може да се срещнат отново в рая или ада:

Но мен атомните бомби ме подсетиха...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро
преди 4 минути, Славянски написа:

Ми не се знае какво е имала предвид жената

Ми ти си идиот, щото много добре се знае какви пропагандни песни се пускат на войниците по време на война. Добре, че няма да имаш деца, та няма да има кой да реве за тебе. 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски
преди 1 минута, Ciao Li Min написа:

Ми ти си идиот, щото много добре се знае какви пропагандни песни се пускат на войниците по време на война

Ако мине оправданието - мине. Ясно, че машината си подбира думите. А интересно, че певицата е още жива на 102 години.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

В дни като днешния се чувствам точно така 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена. Нямаш право да коментираш в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване