Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Боби Димитров

Новите технологии превземат с. Круша

Recommended Posts

Боби Димитров
Цитат

Малка история – Круша. Иван и семейството му, закупват къща в село Круша преди година. Идеята е окончателно да се заселят в Круша и да работят дистанционно за IТ сектора. В другия край на селото, Георги вече довършва екологичната си къща. Той също е програмист и работи за международна IТ компания. Много скоро ще прехвърли офиса си в Круша. Оказва се, че новите технологии и глобалната мрежа вече са променили живота на петдесетината местни жители. За пенсионерките Вили, Петрана и Иванка, чатът в скайп е много по- удобен от срещи на пейката. И още техни разговори за пароли, хакнати профили и скоростна връзка от читалището в Круша... И за един стар морски вълк сред море от лалета, който плува в мрежата по четири часа, всеки ден.

https://bnt1.bnt.bg/bg/a/novite-tekhnologii-prevzemat-s-krusha-23052018

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Миленка®

Интересен е репортажът, не бях го гледала. Новите технологии действително дават възможности да живееш извън града. Надявам се скоро и аз да направя тази крачка.

Имам приятели в селото, къде на майтап, къде сериозно ми предлагаха да си купя къща в Круша, ма аз не, къде Софето. :grin:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Кукумир

Миленка, ти за софийското село Круша ли имаш предвид. Защото това в репортажа е до Варна :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Миленка®

Тц, Кукумир, не бъркам, баш ваш`то Варненското село имам предвид. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Начи на незапознатите с висшата лига искам да уточня, че в село Круша има къща наш @Кукумир и пак там е почти комшия с http://дървенакъща.бг/ който също присъства в интервюто! Та ако искате да се заселите в това село, имате голям гръб!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване