Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Боби Димитров

Среща в София, 2019

Пролетна среща на Без Мотика, 2019  

9 гласа

Анкетата е затворена. Нови гласове не се приемат.
  1. 1. Кога предпочитате да бъде срещата?



Recommended Posts

alys

Надявам се до срещата да се изясни кои от моите "диви" са оцелели, че като цяло всички ягоди не са свежарки сега. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Март наближава, затова мисля да финализираме датата. Тези дни звънях в Поли, посъветваха ме да предпочетем 17.03, предвид, че на 16.03 имат няколко големи резервета за празнуващи Тодоровци.

Ако всички гласували за 16-17.03 нямат против, да направим срещата на 17 от обяд, примерно 13-14 часа. Като най-важни са ми пътуващите от извън София, бих се съобразил с тях. Ако пък имате против, да остане за 16.03, отново обедно време.

Към момента заявилите желание са Алис, Миленка, Ру, Лозан, Валери, евентуално МиХи, АДА и Георги. Репичка и Абарис - неизвестно. Имам още 1-2 приятели предвид, които може и да минат, като Милен (админа на "Свободните градинари" във ФБ). Ако някой друг се е решил, нека пише, защото трябва да знам маса за колко човека да запазя, горе-долу.

Тъй че дайте си мнението, дали на 16 или 17, и да прошнуровам заповедта :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

Предпочитам събота, но може би и в неделя бих могла. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Миленка®

Аз съм съгласна за всички дати (ако синът ми реши да си празнува юбилея в почивните дни извън София, отпадам).

За пътуващите от страната: ако някой ще пътува с обществен транспорт, мога да го/ги забърша от гарата и да ги откарам от и до срещата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

От гарата до срещата - метро - бързо и неангажиращо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозан

Аз нямам претенции за датата. За когато се съберат повече хора ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

Аз май предпочитам неделя. (Ако решите за събота - също ще дойда, но малко по-късно).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела

И аз съм за неделя.. сигур ще съм с Митю даже..

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ADA

ОК съм за неделя.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

ОК, супер, неделя ще да е! Другата седмица ще мина да подложа някой лев.

Варелче, освен да взема и мойте, да се забавляват заедно, рушейки интериор!

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела
преди 13 часа, Боби Димитров написа:

Варелче, освен да взема и мойте, да се забавляват заедно, рушейки интериор!

Ем супер ще е.. че инак Митю на нас ще ни надуе главите с речитатив от истории и въпроси.. Ам чай да наближи и пак ще пиша, че от три дни пак влачи някакъв детскоградински сопол..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост

Ще отсъствам по това време. Но може друг път да се включа. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Срещата е на 17.03.2019. Мястото е Пица Поли (карта, сайт) - срещу изхода на метрото на МС Западен парк. Има място да се паркира пред пицарията и зад блока, в който е разположена. Резервето е направено на мое име - Борислав Димитров, за 13:00 часа. Ако някой ни превари, да заповяда директно.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

Още три дни до срещата на Безмотика. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Алис, чета ти дневника и разбирам, че имаш прекалено много разсади домати! Кажи сега от кой ранен сорт домати (без Лабрадор) ще имаш излишни да донесеш на срещата 2-3 коренчета :blush:

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Миленка®

Що без Лабрадор, що без Лабрадор :grin:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

Боби, нямам излишни ранни, защото точно ги отрязах и не се знае какво ще последва. От хибридите едва ли ще искаш. Това, че съм без кола в пъти усложнява нещата - пеша, маршрутка, метро... Замислям се за дивоподобните ягоди. Нека да се развият и след месец-два сигурно ще мога да отделя. Сега имат по няколко листенца в средата, а по начало се размножават, като се увиват концентрично около майката. Мицел ще донеса, ще наскубя от другите ягоди, семена пипер, домати. След като насадя всичко в оранжерията, ще искам да имам някакъв резерв, защото не се знае какво може да се очаква от времето. Просто не ми се рискува. Ако останат, предложи лесен вариант за превозване. Обикновено давам на комшиите, колкото и далече да са, идват с кола и взимат всичко. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Споко :) Не настоявам, само подмятам, че реално преди 2 години Ру ме зариби на Лабрадора с 4-5 коренчета разсад :) Ако имаш някой, който се пише супер ранен като Лабрадор, може 5 семки от него, ако не е някакъв риск :)

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

Тази година пробваме (аз и още няколко човека от цветарския форум) няколко сорта, но все сме с по 2-3-4 семки от сорт, за които се твърди, че са ранни. Ако открием нещо по-ранно или по-интересно и ранно от Лабрадор, ще съберем семена. Ако тези, които рязах, се прихванат, ще имам няколко разсадчета допълнително. Ще пиша в чата, ако това се случи, но няма да стане до срещата. 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
МиХи

За съжаление няма да мога да дойда, а ми се иска. Ще съм в София, но в центъра на едно заседание. Едва ли ще мога да се измъкна за повече от половин час, а сте ми далече за да дотичам :smile:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване