Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Боби Димитров

Среща в София, 2019

Пролетна среща на Без Мотика, 2019  

9 гласа

Анкетата е затворена. Нови гласове не се приемат.
  1. 1. Кога предпочитате да бъде срещата?



Recommended Posts

Боби Димитров

=============================================

Срещата е на 17.03.2019. Мястото е Пица Поли (карта, сайт) - срещу изхода на метрото на МС Западен парк. Има място да се паркира пред пицарията и зад блока, в който е разположена. Резервето е направено на мое име - Борислав Димитров, за 13:00 часа. Ако някой ни превари, да заповяда директно.

=============================================

 

Стари теми: 2017 пролет, 2018 пролет, 2018 есен.

Привет на всички, дойде ред да уточним датата за пролетната ни среща! Мястото предлагам да е същото, удобно е, големи маси, до метрото, а и ни търпят.

Основната чуденка за предишни срещи е била дали да се събираме в събота или неделя и по кое време. Уикенд градинарите искат да прекарат двата дни в градината и събота по обяд ги лишава от един цял работен ден. Но смятам, че един път годишно човек може да лиши градината от присъствието си, за да се зарине в семена и калеми и коренища :D

Друго съображение е, че събота вечер е най-натоварено в заведението и като цяло там са много по-щастливи да ни приемат следобед. За мен лично е много удобно към 18-19:00 да сме приключили, за да прибирам домочадието.

Неделя вечер пък е неудобно ако някой реши да пътува от друг град. Миналата година @Абарис ни ощастливи с присъствието си, тази година живот и здраве може да подбере @Репичка и @Isa Bel, а и в чата @Валери писа, че е мераклия.

Така че предлагам ви от сега да се разберем за събота или неделя ранен следобяд и да постигнем консенсус за датата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

Ще се съобразя с тези, които ще дойдат от друг град,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозан

Аз писах 2-3.03, но мога и 16-17.03. Съображенията ми са практиките от курса, които са през уикенд и в другите два уикенда по подразбиране (ако няма промяна до тогава) ще съм зает. За събота или неделя намам претенции, както и за по обяд или за вечеря.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела
преди 1 час, Лозан написа:

Аз писах 2-3.03, но мога и 16-17.03. Съображенията ми са практиките от курса, които са през уикенд и в другите два уикенда по подразбиране (ако няма промяна до тогава) ще съм зает. За събота или неделя намам претенции, както и за по обяд или за вечеря.

И аз така писах ама и също мога и на 16-17.03..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

@Лозан и @Варела, анкетата би трябвало да позволява повече от 1 избор ;)

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела

ми пак съм по-скоро за 2ри или 3ти март, че тогава е 3-дневен уйкенда.. ама тоз път ша дода.. така, че бройте ме..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Е то това е, че като са 3 почивните дни, народа гледа да забегне на Спа, като @Теди примерно :D Но ще го видим, има време, нека се разпишат повече хора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Миленка®

По празниците най-вероятно ще съм от забегналите ... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Любо Д

На 16-17.03 и 23-24.03 няма да мога.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Теди

На 02-03-04 съм в чужбина

На 09-10 съм на СПА

На 16 е Тодоровден, на 17 е денят след Тодоровден

На 23-24 съм на СПА

 

Да си изкарате приятно и ползотворно!

П.П. Ако някой ще ходи на сбирката в Елин Пелин на Зеления отбор за обмяна на разсади, калеми и т.н. да се обади.  Ще е по-късно, април или май - още няма дата.

Ето тук ще обявят: http://greenteambg.com/bg/seeds-festival/

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

@Абарис и @Репичка нещо да обадят?

@rururu дали ще е в България?

То е ясно, че няма да можем да покрием на всички програмата де... Искам да окуража и други потребители, които не са идвали до сега на среща, да се престрашат и да заповядат!

Иначе на феста в Елин Пелин ще ходим ние, макар че до това време вече за калеми не става, но поне да се видим с познат народ. Най-вероятно в неделя, че има по-малко навалица.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Абарис

От предложените дати евентуално можеби 23-24, не знам дали ще мога да дойда. Но, не се съобразявайте с това, когато ви е удобно пък ако ми е свободно ще довтасам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

По-добре да е по-рано, за да имаме време да разменим семена и да направим разсад. ,За съжаление, първите два уикенда от март, аз няма да мога.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

ОК, като гледам нещата отиват към 16.03 - за там има потенциално 6 гласа (4+Варела и Миленка). Не зная дали някои от старите муцуни няма да се престраши, като @Sid примерно :) Или пък @Саня :) А може би дори Ивайло :) Репичка може да си хване рейса в 10:30, за да зарадва Алис :)

На Любо аз ще му дам семена отделно, ако е решил да прави градина тази година :) Може пък и да успее да се класира за срещата!

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

Май ще дойда и аз, да не повярва човек! Много моля носете си семената от интересни домати и особено черита! Ако ходя до село преди това най-после ще донеса бял касис и черен оман.

  • Харесвам 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

Споко, имам и черита. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

То и аз имам черита, но не зная дали ще са интересни? Но щом ще има касис и оман, ще ги донеса, дори с риск да бъдат определени като дебилни примерно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ADA

Много ще се постарая да дойда, ще се радвам да се запознаем. Прехвърлям тук от друга тема - подарявам коренчета ягоди сорт София - пишете дали искате и колко приблизително. Е, не е плантация, но колкото за захващане на сорта ще има за всички. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

АДА, за мене 3 коренчета, благодаря! Като знам как пускат ластуни и става плантация...

Да запиша какво трябва да взема за срещата - мицел, ако е жив, ножици за присаждане, семена домати и пипер, ягоди (не знам сортовете, но всички са вкусни, а някои дори са и красиви). Друго не се сещам в момента. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Ада, и за мен колкото е удобно. Алис, ако имаш пак да отделиш от тия дивите, че там където бяха в лехата на тяхно място намерих в неделя две къртичини и не знам дали ще ги бъде моите. Та искам да ги завъдя в цяло сандъче в София първо и тогава ще ги местя на село.

Иначе аз ще донеса всичко, което имам, а всеки ще си избере!

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване