Jump to content

Преди да се регистирате и включите активно в нашите форуми, молим ви да се запознаете с темата "Какво е Без Мотика?".

alys

Мъдри мисли от съмнително мъдри хора

Recommended Posts

Славянски

"Путин може да обкръжи с танкове Киев, но никога няма да спечели сърцата и душите на иранците." - Guess Who?

(Джо Байдън)

Горките иранци! И тях ги замесиха.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Orizaki Koshiyama
На 2.03.2022 г. at 12:23, Славянски написа:

Горките иранци! И тях ги замесиха.

• Объркан 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

В случая "замесването" е заради деменция. Не знае какво говори. Обърка "Ukrainian" с "Iranian" в реч пред конгреса на САЩ.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

13-27-01-274985224_10226581807592685_2564424914378000385_n.thumb.jpg.11e1f058d686ed1490aa162c29c8c3bb.jpg

• Харесвам 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Котарак без чизми

Единственото нещо, от което се нуждае злото, за да триумфира, е добрите хора да не правят нищо.

Едмънд Бърк.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела
На 2.03.2022 г. at 13:00, Славянски написа:

В случая "замесването" е заради деменция. Не знае какво говори. Обърка "Ukrainian" с "Iranian" в реч пред конгреса на САЩ.

Па га не ги е объркал с Уранци (Uranians)..

..от планетата Уран (Uranus).. а елемента е (Uranium) = Чернобил..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозето ме наби!

От след комунистическо много се правят на интересни със фразата "Човек за човека е вълк!". Но не хващат гората, за съжаление, а се врат в най-гъстото общество за да паразитират.

Обикновено разни братства "хващат гората"...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозето ме наби!

Селското кръчме е велик форум за немъдри мисли от мъдри хора (или обратното)! Тъкмо си изпих обедната бира и се наканих да тръгвам - пристига дядка от съседно село (което е почти резерват) и започна да стреля като картечница, явно отдавна не е общувал с хора и бърза да навакса.

Първо чул-недочул, че говорим за свободни кучета, започна да разправя как "кметът" му забранил да има две. А те били дребни, кротки, децата от съседния дом "Под прикритие" (да, де) много си играели с тях. Запалил таралясника, натоварил кучетата и отишъл в приюта в областният град, според моите "подозрения" е нацелил частният такъв, защото там има един голям фен на кучетата и това май е единствената му добра черта. Показал му стотиците/хилядите кучета които гледа и го напътил към отговорник "Екология" в местната община. Отишъл там дядката и си спасил кучетата, но не вярвам на "кмета" дори забележка да са направили, а той просто си искал подкупа от дядката!

Обаче после нещата се завъртяха доста защото минаха познати. Оказа се, че всички близки на дядката са измрели, за наследници не се спомена, а той след много ходене по мъките се е уредил тези дни да влезе във старчески дом. Стана дума, че скоро си е ремонтирал къщата, дори микровълнова има дядката, за друга дом. техника да не говорим, и как щяло всичко да се разграби за дни, включително и таралясника му. От наблюдения знам, че за по-малко от година и прозорците с черчеветата ще изчезнат, дори и керемидите от покрива - имаме оправни "братчеди".

Подхвърлих му: "Пиши да пуснат украинци, бе!" - "А не, аз искам хора от село."... Мдам, в нашенско се носи мълвата как украинците са богаташи с лъскави джипове които гледат отвисоко на условията, които можем да им предложим. И е истина, защото плъховете първи напускат кораба. Аргументът ми е: "А мъж имаше ли в джипа?" - "Да" - "Значи си е платил да избяга!". А за майките с деца ще е рай...

P.S. Забравих най-важното: това, което писах по-горе е само бегло впечатление от шоуто. Нямах телефон под ръка и не посмях да отида да го взема за да не прекъсна дядката. Разчитах на охранителната камера и се изядох от яд, като научих, че не записвала звук! Клипът щеше да стане хит в интернет, или най-малкото щях да го завирам в суратя на всеки политик.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Котарак без чизми

Обичам градинарството. Напомня ми за детството. Но вече майка ми не може да ми крещи, че си играя в калта.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Котарак без чизми

Освен себе си, други проблеми нямам.

• Ха-ха 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Димо 33

,,Ако си нещастен
и вътре в теб цари хаос,
не обвинявай света,
защото той е само
твое отражение.
Излекувай себе си
и светът ще бъде излекуван."
Дугпа Ринпоче

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

IMG_20220804_183328.jpg.e680912667e38fb83e0fa8bcd531886e.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

В момента само ти разглеждаш тази страница.

• Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване