Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Боби Димитров

Среща на Фестивал На Семената 2019 г.

Recommended Posts

Боби Димитров

https://www.facebook.com/events/2000747336853363/

Някои от вас смятат ли да посетят феста тази година, ако да - кой ден и по кое време и искате ли да си направим мини-срещичка там?

Лично аз съм за неделя, ще е там бай Христо, а и други познати лектори и хора.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfNLhM1TfKj0ysq-6N-LICrKw78jSqD-dHo-CeW4NUeBcVsbg/viewform

Лани се засекохме в неделя следобяд с @Теди и @rururu а иначе @Стефан Стоилов си беше там на сергията до последно!

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела

Ние ще правим ЧРД на Митю на двора на 11ти, та неделята ще ми е за градинарстване.. инак ми се щеше и на мен да дойда до там..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

Аз мога в неделя. (В събота сигурно също ще мога, но май предпочитам неделя към обяд).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

Не мога :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Теди

Боби, ако се наканя да отида ще е в неделя. Не ми е сигурно ходенето, затова ако тръгна ще ти звънна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

Нещо прогнозата е, че в неделя ще вали, докато в събота ще е хубаво времето...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

При нас организацията е направена, събота сме ангаже, неделя съм взел баничарка за тварене на матрял и е в оная посока, та ако стигна - ще е тогава, вали или не. Ще пиша в темата в неделя сутрин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

Боби, ако ходиш - вземи малко боб да дадеш и ако случайно имаш разсад от босилек. Ти по едно време спомена, че искаш разсад от черна слива - имам в една кофичка 4-5 коренчета, ако искаш мога да ти ги дам, както и в още няколко кофички  по 4-5 коренчета от нечерешовите ми сортове.  Запазил съм ги като резерва, в случай на слани и градушки, но си мисля, че тая година ще ни подминат и няма да имам нужда от тях.  

Ние ще дойдем в неделя, ако не вали обаче...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Босилек още не съм сложил разсад, защото е студено, не покълва. Мога семе да ти дам? Боб има. Домати ако имаш фира, носи, ще се намери приложение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

Боби, тази година съм си оставил съвсем малко резерва от доматите.  Със сигурност ще имам "черна слива" 4-5 коренчета, защото от тях още не съм садил нищо в градината, та няма как да са загинали..  От още няколко сорта съм си оставил по няколко коренчета резерва, след като ги насадих, но ще видя тая седмица какво от насаденото е оцеляло след дъждовете и сланите и какво ще подменям ...

Разчитам малко боб и семена от босилек да дадеш.

За сега плановете са да дойдем в неделя около обяд. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозан

В събота на практика на Витоша, в неделя на сватба... Пак пропускам феста и срещата с вас... :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Оля

Ориентирала съм се за неделята и аз, да гледам как се ашладисва, че ще има нужда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване