Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Варела

Биофунгицид Поливерзум - обща поръчка за 2019

Recommended Posts

Варела

Оооо, Гошияма.. бих се включил с 50 грама.. я че и в рима стана..

И аз не разбрах сега бан имаш ли или ти си си изтрил фейсбука и през онзи профил вече не може да влизаш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®
преди 2 часа, Миленка написа:

ако котарачето си няма нов дом, бих го взела днес.

Ако котето на Оризаки вече си е намерило стопани, да повторя, че може да вземеш от нас - Черно мъжко и/или шарено женско, супер сладки, на около 3 месеца. 

Обезпаразитени, ваксинирани и с паспорт! 

(и се извинявам за спама)

viber_image_2019-12-13_10-12-02.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

 Варела - Изтрих си фейсбука. 

миленка, онова си има стопани. Имам оше едно същото като на Ру, но до пролетта поне ще си го гледам, че си има сестричка и си се гушат.

За полуверзума да уточня - не е нужно да поръчвате цяла опаковка 50 грама, може и кратно на 5 гр. Ако съберем до 500 ще питам и за друга цена, но да видим. 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ру®

За поливерзума - аз ще се включа, ако има шанс да се постигне по-добра цена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Ако някой има човек в Унгария, там има по 60 лв за 50 грама свободна продажба, но трябва да се вземе от тях на място (1203 Budapest, Kende Kanuth u. 58). Лани в чата питах дали някой има познат в Унгария, но нямаше реакция. С доставка до там и поща до тук ще стане около 70 лв тотал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро
преди 15 минути, Ру® написа:

За поливерзума - аз ще се включа, ако има шанс да се постигне по-добра цена.

Ами виж Ру, цената всъщност е същата като от унгарците на Боби, но включва 40ст. / гр такса четене ;) Сега, за едни може и да отпадне, но за други ням как...не може всички да сме равни, просто защото не сме. И поне не го обявявам след като всички са си поръчали, нали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела
преди 1 час, Боби Димитров написа:

Ако някой има човек в Унгария, там има по 60 лв за 50 грама свободна продажба, но трябва да се вземе от тях на място (1203 Budapest, Kende Kanuth u. 58). Лани в чата питах дали някой има познат в Унгария, но нямаше реакция. С доставка до там и поща до тук ще стане около 70 лв тотал.

Боби ми то линка към пакет от 100 гр. сочи бре.. за 9999 форинта ~ 60 лв. да зема да се разтърся.. имам поне 3ма унгарци у фейсо.. само дали са си в Унгария, че са малко дигитални номади и тримата..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Мда, извинения, исках да кажа 100 грама. Също така имаме и в Ниш и Белград магазин на цена около 23 евро за 50 грама, но не пращат, трябва на място да се купи. Ако някой пътува по српско, щото знам, че народ отива да гуляе там, може да натъпче джебовете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

Ще действам с триходермата, засега. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

Ами както прецените, аз ще поръчвам някъде след Коледа/Нова год. Унгарската оферта изглежда супер, ако се намери някой ще е идеално. В украинския магазин има и определени растения на умопомрачително ниски цени, ноооо както вече казах не ми се занимава с общи дела, фък сосайъти, фък сошализъм. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски
преди 22 часа, Ciao Li Min написа:

От Украйна е доставката. Приемам поръчки да кажем до Коледа.

Как планираш да дойде от Украйна? Дали човек ще го носи на ръка или по пощата? Също как става плащането към украинците?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро
преди 3 минути, Славянски написа:

Как планираш да дойде от Украйна? Дали човек ще го носи на ръка или по пощата?

С шейната на дядо Коледа ( в Украйна са още по юлианския календар, т.е. с 2 седмици назад), ако не - по телепатия ;) 

"Откъде да знам бе момченце, аз да не съм часовник?" - или както каза човека, като дойде време, ще видим. Славянски, честно, безкрайно досаден си...

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски
преди 8 минути, Ciao Li Min написа:

"Откъде да знам бе момченце, аз да не съм часовник?" - или както каза човека, като дойде време, ще видим. Славянски, честно, безкрайно досаден си...

Питам, щото съм си имал работа с поръчки от там, и нито плащане можеха да приемат, нито да ми пратят нещата. Яндекс деньги не знам какво. Накрая намерих българин в Одесса, който плати нещата там и после се оправих с него. Иначе мъка. Че и извън ЕС, искаха специална документация за нещата, която ги оскъпяваше няколко пъти. Затова питам, за да видя дали са ти ясни процедурите, или се надяваш на щастлива звезда?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

Ако ша поръчваш казвай навреме, ако не си гледай стопанството, благодаря. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Славянски

Ако ще е малко количество, може и с пощенски гълъб - не е толкова далече. Имам един познат, на който му се беше връщал гълъб от Киев. Няма митници, няма нищо. Някой сокол да няма само и някой да закара гълъба и да го пусне с пратката. Въобще не е Дядо Коледа единственият вариант :)

Ако ще поръчам, ще кажа навреме. Цените на украинците са добри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро

Ето, проверих - пощата е без пари. За пратки до 300 лв се плаща само 20% ДДС, над тази сума и мито, т.е. трябва да се вместим до 300 лв.  https://www.ukrposhta.ua/ua/taryfy-mizhnarodni-vidpravlennia-posylky 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Жоро
Цитат

Ру®Днес 18:35

В същата леха ще сложа и ягоди - вече няма да е за едногодишни, ами за многогодишни.

По-просто е Ру - вече няма години, вече не циклим в кръг.

 

 

преди 56 минути, Славянски написа:

Че и извън ЕС, искаха специална документация за нещата, която ги оскъпяваше няколко пъти.

 

Ами виж сега, ЕС бюрокрацията според мен води някаква фалшива борба с националната бюрокрация, по-скоро е надстройка. Естествено е най-добре и без двете, но за начало може да махнем поне едната ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Варела
 
 
 
 
На 12/13/2019 at 15:56, Боби Димитров написа:

Мда, извинения, исках да кажа 100 грама. 

Намерих човек за Унгария.. потвърди цената за опаковка от 100 грама около 29 евро.. след коледа ще може да напазарува на място и да прати по пощата.. за пощенска такса още не съм го питал, но Боби по горе писа, че с нея ще стане някъде 70 лв..

Събирам желаещи.. цената за да дойде при мен в Пловдив си я смятайте поне по 8 лв. за 10 грама.. предвид, че аз ще го плащам и получавам поръчките нека да са кратни на 10 грама.. ако не съберем достатъчно хора за поне 2 пакета х 100 грама няма да се занимавам..

Записвам се първи с 50 грама..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Валери, записвай ме и мен с 30 грама моля. Благодаря за възможността.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост

Каква е дозата за една пръскачка и колко пъти се пръска, щото се чудя 100 или 200 грама да поръчам. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване