Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Recommended Posts

Теди

Здравейте, от около седмица ми прави впечатление, че търсенето в сайта не е успешно в някои случаи и завършва със системна грешка 503 (service unavailable).

https://photos.app.goo.gl/TsP2ELkxu5baVxL47

Последно ми е излизала грешката при търсене по ключови думи: хумор, мандала, алелопатия, dark.

Грешката не излиза при търсене по ключови думи: хартия, гоблен.

Горните опити са при търсене "навсякъде". Опитвах да огранича търсенето като избирах "теми" но грешката продължи, даже се визуализира при уж безпроблемните ключови думи хартия и гоблен.

Опитите са през телефон с андроид и през лаптоп с windows 10. Браузър и на двете - chrome.

Редакция: Да допълня, че грешката излиза независимо от това дали съм се логнала в сайта или не.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

И при мене е така. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Боби Димитров

Аз си ползвам търсенето сегиз-тогиз, но не съм виждал тази грешка. Да питаме @Гого?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Йоско

Има я, да

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гого

Мерси за рипорта. Опрайхми го.

п.с.: всъщност не е ясно още. Само грешката я няма. Рибилдва се сърч индексът и още не вади резултати.

Ще се почака известно време:

"Rebuilding the search index will completely empty and rebuild the index of all the content on your community. Until it is complete, searches will not return all results and it may take a long time to complete. It is usually not necessary to rebuild the search index unless there has been a particular issue with your server that has resulted in a corrupted index."

п.с.2: не се оправи. :Д

п.п: писах на съпортна на сървъра да видим дали не са правени някакви промени по сървъра.

Търсенето се ползва навсякъде. Даже ако влезна в някой профил, където извежда резултати с подобни думи, пак дава грешка.

Всъщност, не може да се търси за нищо съществуващо в темите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Теди
Отговорено (Редактирано)

Сливенските пирамиди.....

 

Днес (26/05) вече работи. 

Редактирано от Теди

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гого

Всъщност, чак сега трябва вече да работи. :д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване