Jump to content

Преди да се регистирате, молим ви прочетете Правилата на форумите и Какво е Без Мотика?.

Venetka

За животните с любов

Recommended Posts

Venetka

20190331_225728-COLLAGE.thumb.jpg.c099fcc9de481bac908aeaee5672af27.jpgГледам, че и кучета и котки може. Хайде за начало с едно от кучетата, че на него имам наличен колаж. Ей така гледа след като цял ден е била на вилата, олепила се е с лепка и съм я скубала след това 1 час.  За награда получава бисквитки.

На козите утре ще е ред, ще чакам снимки от дъщерята. В момента са 5 броя- майка, дъщеря и тазгодишните им деца. И петте чисто бели, по цял ден търчат по поляните около нас. Но ако забравиш отворена вратата на градината незнайно как разбират и след минути са се заврели вътре и подкарали китки и зеленчуци. Моя мъж хич не ги обича и ги нарича проклетии.

 

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Isa Bel

нещо се е случило с темата ... асортимента се е увеличил :D

BVwVxk-gsx-DYbLr85uEFjJfUEoQIjNdZVBnU4O9

"... и защо така котки може ... а мишки не ... аз не съм ли хубав?"

хайде като сте рекли козички - така да е ... ;)

YGvrw7dKRYx_RZO8DaZSkss6MOtfsno4xwm4HDcM

 

xAobul04hh75HrXAruFUjHs_UhiAPbdKp1Lf3hzJ

".... я да видя, стана ли снимката? - ако искаш отново да позираме? ... " ;)

  • Харесвам 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Миленка®

Да, асортиментът се е увеличил, ама явно моите съсели остават извън борда ... :mrgreen:

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Isa Bel
преди 2 часа, Миленка написа:

Да, асортиментът се е увеличил, ама явно моите съсели остават извън борда ... :mrgreen:

 

:D Миленка, ти ако не сложиш тук онова заспалото до чинията /или просто полегнало след дълъг запой/ - тая тема ще загуби много ... снимката е трепач ... ама не се сещам къде беше та да я изровя :D

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Теди

Ще сложа линк към споделен мой албум със снимки от Жеравна.

https://photos.google.com/share/AF1QipNSXktwVzF7cJuMEDgcr-WPcd07x-m5tU6loMn19Fs9GRX6vBUolUD-uM83PfWt6w?key=eGlkQUdGQmN4bkZ3TUJnQ2ZNU1E1TXZxQUVwNkdB

Общото с темата са последните няколко снимки на туристическа брошура от там. Сбито се обяснява как са обработвали овчата вълна. Това е бил основен поминък на селото. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

Пускам темата, за да си пишем тук за нашите домашни любимци и нелюбимци. ;) 

Реми расте с часове :)

IMG_20190501_184223.jpg

  • Харесвам 8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Isa Bel

Алис, ти сега ще ме откажеш да си пиша в темата ... само тук ще вися :D

като гледам Реми - скоро може да му връзваш косата на опашки :wub:

аз ще се разпиша не с домашни любимци а с домашни гостенчета като за начало :blush:t41hFru6pqxuy-ZfyZWbGoL5TJ8nu_wSjb9pbm29

 

E7NoPHOQSy_9FkkPXf22BW7RE27-uk2rrDzbzyi2

 

t23fejo3bLq3GW1nPNso0gQcY753722oUQ-rYppU

толкова съм свикнала с тях, че като не ги чувам край мен .... усещам че нещо в двора липсва .... :)

  • Харесвам 5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

Изи, трябва да помисля най-после и аз за къщички за птици. Много, много са хубави!!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Isa Bel

Алис моите вече се отчетоха в годините и трябва да правя нови, но поне само външният вид им куца иначе вършат добра работа .... оставям още едно гостенче - тук при нас ги има много и често навестяват съседката ... но тя е с куче и то полудява като се появят там ... та от време на време идва и ги пуска през оградата у нас :D

XtQ1wmuRt8q0LuoBcFb1Lv1pJUtSALuoAz6w6xYn

  • Харесвам 6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

IMG_20190515_190931.jpg

  • Харесвам 5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ани Андреева

Страхотни сте, момичета! И животинките са прекрасни!

Аз нямам собствени добичета, поне на село, де. Иначе в София имам един Шоко - котарак, глезен, лигав, ама готин :)

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

Снимчица?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ани Андреева

IMG-20131201-00281.thumb.jpg.ba6a6bdf78d20170119d6a295a2bba3b.jpgЕй го хитрушкото, ама като младеж. Сега е три пъти по-голям :)

 

  • Харесвам 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Миленка®
На 2.07.2019 г. at 21:23, Isa Bel написа:

:D Миленка, ти ако не сложиш тук онова заспалото до чинията /или просто полегнало след дълъг запой/ - тая тема ще загуби много ... снимката е трепач ... ама не се сещам къде беше та да я изровя :D

По желание на читателите ви поздравявам със снимка на една от хазяйките ;) Отмаря след нощен запой в горската дискотека.

IMG_20180728_143328.thumb.jpg.c1b5ae45adc5c53b1c870b522dcdd07a.jpg

  • Харесвам 6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Isa Bel

:D ей за това говорех - жив пример за всеизвестното голямо българско гостоприемство ;) ... види се че е широко скроена хазяйката - приютила ви е, търпи ви ... мрънкане не бива да има! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Изнамерих снимки в годините на нашия кокер.

Найда бебе

5d22ed0a25480_2015-05-0615_38_20.thumb.jpg.6da3cf1178d2e26f0afbe2c72c00b35e.jpg

Любимото и занимание- борба с джапанките на ММ

5d22ed3a7bade_2015-05-0913_31_20.thumb.jpg.56072981591027ee33529d5ed7dd4415.jpg

Същата година, няколко месеца по-късно. На разходка до Чудните мостове, не съм вярвала, че куче може да страда от морска болест и да повръща по завоите. Е, нашето е такова...

IMG_1412.thumb.JPG.6c0a57aec4e67db93fae1f0076a928b4.JPG

Тук вече на една година

IMG_2247.thumb.JPG.c6957b7a26042fba12ed39b2ad60503a.JPG

Сериозна дама на 2  години, кой като нея, ходи на море в IMG_1157.thumb.JPG.fd88a6524c6489d9c99633189ecccd86.JPGчужбина.

 

  • Харесвам 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
alys

Аууу, пу-пу! :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лозан

Хайде тогава и аз да се похваля с най-новия обитател на вилата - Цецо (ако е женски - Цецка)

https://photos.google.com/share/AF1QipOOfDnLShT1D8fS9vq42Ap9i1SqsDhNU3fsoI9t_R1wESyYzDYs5xzgrz1R8aqGFg/photo/AF1QipPmo99lOveNVW2gTuoEHrjl8QWTBXjrzkdkEtb4?key=ZTRlOHBLQ1hZcks4WDdGbTJybnRJcGVvY1ZjTEtn

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Venetka

Оооо, сериозен обитател. Не изпитвам особен страх, но всичко гърчещо се ми е ........... странно и гледам да го избягвам. В нашите треволяци до сега не съм открила такива любимци, дано и да не открия. Пу-пу.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Isa Bel
преди 34 минути, Лозан написа:

Хайде тогава и аз да се похваля с най-новия обитател на вилата - Цецо (ако е женски - Цецка)

Кръсти го ЦеЦ ... че в днешно време :unsure: не се знае ... ;) 

/и колко време трябваше да те чакаме да си начешеш крастата с тия курсове, та да се завърнеш по живо по здраво ... аааааааа на мен ми се изчака търпилото бе Лозко ... :wacko: ... /  :kiss_wink:

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създай нов акаунт или се впиши, за да коментираш

За да коментираш, трябва да имаш регистрация

Създаване на акаунт

Присъедини се. :) Регистрацията става бързо!

Регистрация

Вход

Имаш акаунт? Влез оттук.

Вход

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    В момента само ти разглеждаш тази страница.

×
×
  • Създай нов...

Информация

Поставихме cookies на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване